Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi történik, ha egy osztályban...

Mi történik, ha egy osztályban az összes tanuló vagy egy kivételével az összes tanuló kitűnő lesz? Akkor is egyesével kapnak az évzárónál könyvjutamat? És, ha az egész iskolából mindenki (max 1 gyerek kivételével) kitűnő tanuló lesz?

Figyelt kérdés

#Könyvjutalom
2021. jan. 19. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemhiszem. Kap oklevelet es kesz.
2021. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És egyesével kihív az igazgató mindenkit?
2021. jan. 19. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Osztályfőnök sztem
2021. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért?
2021. jan. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van a könyvjutalom évvégén, ha az ofő jelzi azoknak a tanároknak akiknek a feladata ez, hogy na XYZ ügyes kislány/kisfiú, neki járhatna könyv. Nem mindenkinek szoktak adni nálunk, csak a tényleg minden téren kiemelkedő diákoknak, a többiek oklevelet kapnak. Én úgy kaptam könyvet, hogy rész vettem versenyeken, kitünő átlagom volt és DÖK tag is voltam.
2021. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az 1 ember nem tud puskázni xd
2021. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!