Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kapcsolatok nélkül lehet...

Kapcsolatok nélkül lehet munkát szerezni?

Figyelt kérdés
Sajnos nincsenek kapcsolataim. Mindig nehezsegeim voltak a beilleszkedéssel.

jan. 23. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem volt semmilyen protekcióm és mégis van munkám. Csak egy városi legenda, hogy kizárólag ismeretség útján lehet állást találni.


Az álláskeresési sikertelenséged okát kéne megtalálni.

jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
85%
Persze. Nekem sosem voltak kapcsolataim, csak tudásom. A jelenlegi helyemen pl. a nevemet és a képemet sem tette nyilvánossá a rendszer amíg a tesztek zajlottak, csak mikor már felvettek, addig egy kódszámom volt csak.
jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még nem keresek:D majd 1 év múlva. Remélem valahova befogadnak majd. Pesten végül is sok lehetőség van.
jan. 23. 21:58
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztosan van az a kategória, ahova kell protekció vagy jól jön az ismertség.


Egyébként nekem sincsenek kapcsolataim és voltak munkahelyeim. Mondjuk én eü-ben dolgozok, így nem nehéz munkát találni. Jó munkahelyet, ahova szívesen bejár az ember és kedveli a kollégáit viszont annál nehezebb. De szerencsére most ilyen helyen dolgozok.

jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33 éve dolgozom. 52 éves vagyok. Még soha egyetlen egy napig sem voltam munka nélkül. És soha egyetlen egyszer sem ismerős által kerültem munkahelyre. 😉
jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 olyan munkahelyem volt, ahová úgy mentem, h senkit sem ismertem előtte onnan. A mostani munkahelyemen van régi ismerős, igazából ő szólt, h van felvétel, de nem jelentett protekciót, mert amúgy is mindig emberhiány van.
jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
A kapcsolataim révén jutottam be elit helyekre amik után könnyű volt más hasonló munkakört szereznem.
jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Necces, dee talán.
jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ausztriában eddig jó munkát csak kapcsolaton keresztül kaptam sajnos. Kapcsolat nélkül senkit nem érdekel, hogy én vagyok a legjobb jelentkező az állásra, valakinek a valakijét fogják választani akkor is, ha totál béna.


Szóval eddig csak úgy jutottam jó munkákhoz, hogy az egyetemi tanáraim beajánlottak cégekhez...

jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!