Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csodàlkoztok rajta, hogy...

Csodàlkoztok rajta, hogy pénzért próbàlnak bárminemű kapcsolatot szerezni a férfiak? Mit tegyenek, ha nincs számukra külsőleg-belsőleg megfelelő normális hölgy?

Figyelt kérdés
Esetleg gazdagodjanak meg?
2022. szept. 28. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem csodálkozok, mindenki azt csinál amit akar.

Ettől még mondjuk nem hiszem el, hogy ne létezne megfelelő hölgy nekik. Azt elhiszem hogy lusták megkeresni, és türelmetlenek megvárni.

2022. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, gazdagodj meg, vagy add lejjeb az igényeidet.
2022. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha olyan not akarsz, aki tokeletes, akkor valj te is tokeletesse. Ennyi.
2022. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Szóval akkor a pénzedért külsőleg-belsőleg normális nőt kapsz, azaz számodra egy pénzért dugó qrva a külsőleg-belsőleg normális nő. De más nő ne ácsingózzon a pénzedre, mert az meg fujj. Ahamm, értem.
2022. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Ki csodálkozik?
2022. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Miért gondolod, hogy pénzért majd tudsz venni olyat aki megfelelő és normális hölgy lesz számodra?


Elárulom neked, hogy bár egy nő testét ideglenesen és társaságát is meg vásárolhatod pénzért, de ez nem lesz őszinte és nem lesz tartós sem. Tényleg ez kell neked?

2022. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha legalább pénzért lehetne, b.sszátok meg! De már lassan úgy sem lehet,

mert azok meg lelépnek az első alkalommal, ha jön egy másik pali, aki rám tud ígérni!

2022. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Érdekes, nekem elég sok férfi van az ismerettségi körömben (haverok, barátok, munkatársak, ismerősök stb) és mindegyiknek van valakije. Akinek nincs, az olyan is külsőre/belsőre.


Ha nem vagy full nyomorék, akkor találsz magadnak nőt. Ha meg az vagy, akkor ne akarj nőt! A természet nem hülye, nem biztos, hogy mindenkinek kell szaporodnia.

2022. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem pénzzel se megy, ezek szerint még nincs elég sok.
2022. szept. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem csodalkozok, nekem mind1. Ha mashogy keptelen ra 🤷
2022. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!