Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legtöbb korombeli férfi hol...

A legtöbb korombeli férfi hol tart az életben? 29/F

Figyelt kérdés

jan. 23. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Mama hotel. Egy kis spórolt pénz. Kilátástalan jövő.
jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nekem feleségem és egy kislányom van. Kétszintes családi házban lakunk a szüleimmel, nekünk teljesen külön, leválasztott részünk van. Van munkánk, átlagosan élünk.
jan. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi az az élet?
jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ugye mondtam, hogy mama hotel. Attól mert külön ajtón mennek be a házba, még a mamánál laknak.
jan. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

30 évesen már 1 gyerek általában jelen szokott lenni bár ez a korhatár újabban ez húzódik elfelé, nincs az embereknek pénzük

Annyi biztos, hogy otthonról ilyenkor már illik elköltözni de ez sem jellemző még mindig sokan laknak otthon ha egyedülállóak szintén anyagi okok miatt

Stabil párkapcsolat házasság ilyenkor már jellemzőnek kellene, hogy legyen

jan. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
pár éve voltam 29, haverjaim többsége komoly kapcsolatban, együttélés, ha család be tudott szállni akkor kisebb lakásban, ha nem, albérletben. mamahotelban senki nem volt (mondjuk észak-magyarországról kábé minden fiatal elmenekül)
jan. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

6-os

Te hol tartasz,?

Ott ahol a haverjaid többsége, mert magadról nem szóltál? Bocsi, csak kíváncsiságból...

Én szintén Észak -Magyarországról Pestig menekültem. Albérlet,fizu, barátnő, ennyi. Na de 3 éve végeztem az egyetemen az is számít. Aki már középiskola óta dolgozik az gondolom előrébb van.

jan. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Ott kellene tartani hogy nem másokhoz merjék magukat és a saját életüket éljék.
jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem sosem volt komoly kapcsolatom, csak kalandogattam, illetve egyedül élek, és csöves vagyok.
jan. 24. 07:53
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Saját lakás?
jan. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!