Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 36 éves férfi vagyok, Budapest...

36 éves férfi vagyok, Budapesten élek, független vagyok, van munkám. Már évek óta nincs kapcsolatom de nagyon szeretnék egy független 30-35 év közötti ( korombeli ) lányt találni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi lehet a gond? Más is küszködik nehézségekkel ebben a korban? Én azt veszem észre, hogy 40-hez közelítve a nők jobban megnyílnak, többet írnak, érdeklődnek, de pont a fenti korosztály tehát a 30-35 év közöttiek nem írnak vissza semmilyen társkeresőn, élőben nem adnak jeleket.

Köszönök minden javaslatot és tapasztalatot női és férfi oldalról egyaránt.



2022. aug. 12. 07:36
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
30 éves nő már sehogy sem lány.
2022. aug. 12. 07:48
 2/27 A kérdező kommentje:
Jó akkor elírtam, nő. De nem ez volt a hangsúly a kérdésben. Más is küszködik ilyen téren ebben a korosztályban, hogy látjátok ?
2022. aug. 12. 08:10
 3/27 anonim válasza:
Szerintem itt még mindig az a fő szempont, hogy hogy nézel ki...ha valaki helyes, akkor hamar talál párt magának, ha nem, akkor pedig tucatnyi levelet kell váltanod hozzá, hogy egyáltalán randira el tudj jutni. Sajnos még ebben a korosztályban is ezen van a hangsúly én úgy veszem észre.
2022. aug. 12. 09:16
 4/27 anonim válasza:
Jobban jàrsz ha egyedül maradsz..Kellenek a problémàk? 😂
2022. aug. 12. 09:51
 5/27 A kérdező kommentje:

3-as: tudom messziről jött ember azt mond amit akar de nem vagyok csúnya, sőt helyesnek mondott. Jóképűnek, és a magasságom, testalkatom is jó. Nem vagyok modellalkat de teljesen jó, szóval nem ez a gáz. A nők elvárásai vannak az egekben.


4: ebben van valami persze de mégse jó egyedül megöregedni...ezért is vesz annyi nő kutyát magának...gyerek/pasi pótlék...

2022. aug. 12. 10:00
 6/27 anonim válasza:

Képet linkelj magadról

29N

2022. aug. 12. 10:05
 7/27 anonim válasza:
Nekem van egy nagyon tündéri 35 éves kolléganőm (jogász) es ő is nagyon régóta vágyik már kapcsolatra, társra. De azt látom rajta, hogy belefaradt, feladta, pedig tényleg annyira kis aranyos és jószívű, okos lány.
2022. aug. 12. 10:56
 8/27 anonim válasza:

Én azt vettem észre magamon, hogy már nincs kedvem beletenni az energiát így 37 évesen. Korábban folyamatosan "űztem az ipart", folyamatosan kommunikáltam nőkkel és randiztam, de most már nincs kedvem a semmiről beszélni és állandóan azon küszködni, hogy fenntartsam az érdeklődést.

Az se segít, hogy a nők többsége rettenetesen unalmas és sekélyes ha a hobbikról van szó, ezért hosszabb távon nincs bennünk semmi közös a szexen kívül. Már azelőtt elmegy az ember kedve az egésztől, hogy belekezdene.

2022. aug. 12. 11:00
 9/27 anonim válasza:

"Nekem van egy nagyon tündéri 35 éves kolléganőm (jogász) es ő is nagyon régóta vágyik már kapcsolatra, társra. De azt látom rajta, hogy belefaradt,..."


Az üzenet:

Hol a csapda?

Szia



Miért kell egy normális válaszbol rögtön azt fektetelezni, hogy csapda? Kértem tőled valamit? Rá akartalak venni valamire?

2022. aug. 12. 11:50
 10/27 anonim válasza:
Küldök üzenetet
2022. aug. 13. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!