Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A korombeli lányok miért...

A korombeli lányok miért preferálják inkább a pávákat?

Figyelt kérdés

Szeretném megérteni a gondolkodásukat és az ô szemszögükbôl látni ezeket a "fiúkat". Az én szememben inkább kisfiúk (vagy kislányok) mintsem férfiak. Mi vonzó van rajtuk?

Egy kis összehasonlításként itt van pár kép, ami szerintem vonzó és férfias és ami szerintük az.

[link]

[link]

[link]

-

[link]

[link]

[link]

Ebben mi is a vonzó?

16/L



2015. aug. 4. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

személy szerint egyik sem :D

a számodra ,, férfiasak'' is egy kicsit a szememben nem azok hiába van borostájuk is :)

de a páwák még úgy sem :D

17L

2015. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
kinek mi a vonzó, kinek mi tetszik. mintha megkérdeznék valakitől, hogy pl. miért szereti a rántotthúst, vagy a sültkrumplit, de bármilyen példát hozhattam volna
2015. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogy "Férfi van szükségem, nem pedig egy másik p...cira" ;)
2015. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
A fotón pedig nem Férfiak vannak, hanem valami puding, Gyenge alakok.
2015. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Általában akik ennyire szidják a "páwákat" azoknak önértékelési problémáik vannak illetve 0-24be konditerembe járnak mert abba vannak belebuzulva és utána sírnak, hogy a nőknek nem a kidolgozott test kell (mert meg vannak győződve róla, hogy a nők csak olyat szerethetnek akinek méteres karja van) :)
2015. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ahogy az utóbbi 2 fotót megnéztem , ilyenkor kívánom azt hogy bárcsak lenne katonaság.
2015. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akiket linkeltél felnőtt férfiak.

Most ez a két eset van, hogy vagy egy idősebb pasival járnak, vagy egy pávával. Sajnos nagyon kevés olyan van aki normálisan néz ki és férfias is.

2015. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút ízlés kérdése és kár ezen vitatkozni. Nekem például a linkeltek közül egyikük sem az esetem, viszont elfogadom, hogy másoknak meg pont ez tetszik. Erről nem tehet az ember, nem tudja "irányítani", hogy mi tetszik neki. Biztosan közrejátszik a divat is mert most ez a stílus a menő, de volt már ilyen máskor is. Majd ez is lejár egyszer aztán majd hóbort lesz helyette. Engem igazából ez hisegen hagy. Nekem sem tetszenek a pávák, de nem kövezek meg senkit ha neki igen vagy ha fiúról van szó és ő így öltözik. Nekem ettől nem lesz rosszabb, szerintem senkinek nem árt vele.
2015. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Mert az jön be nekik, azért. Én azt nem bírom felfogni, hogy egy 16 éves kislány mit akar férfiaktól? Kisfiúk valók még neked, nem a szakállas, harminc pluszos felnőtt emberek.
2015. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ezt én sem értem. Orlando Bloom jokkal helyesebb és férfiasabb. Nem barátnőre van szükségünk magunk mellé hanem egy férfire!
2015. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!