Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Voltatok már életveszélyes...

Voltatok már életveszélyes helyzetben? Baleset, betegség vagy egyéb ok miatt?

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok és hogy menekültetek meg?

jan. 24. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Egyszer majdnem beleestem egy szakadékba, piszok mázlim volt. Magas hegyen nem kívántam a láncot használni. Egy törpefenyőn múlott az egész, hogy megtartotta a testsúlyom, de szerintem az is nagyon picin múlott.
jan. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Limában egy katonai puccs alatt ránk lőttek, de szerencsére a falban kötött ki a lövedék.
jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
25 évesen volt egy balesetem, 2x kerültem azon az éjszakán klinikai halál állapotba, de mindkétszer visszahoztak.
jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Autóbalesetet éltem túl,és zuhanást magasból. 26 vagyok
jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem valami "izgalmas", de 12 évesen perforált vakbéllel voltam egy-két órányira a haláltól - szerencsére megmentettek a keszthelyi kórház dolgozói
jan. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Kérdés mit tartunk annak. Gyerekként emlékszem egyszer átszaladtam egy autó előtt ott nagyon közel voltam a halálhoz. Tényleg nem sokon múlott.


Apám részegen összetörte az autót, a motor az anyósülésen landolt. Előtte 2 perccel kérdezte elvigyen-e haza. Pillanatnyi döntésemen múlott, hogy nem ültem be mellé és nem haltam meg.


felnőttként is voltak ilyen dolgok, majdnem elgázoltak, leesett faág majdnem agyonütött, de konkrétan baleset nem lett belőle.


Autóval egyszer-kétszer volt durva helyzet. Egyszer egy szemből érkező furgon elindult felém, átjött a saját sávjából 30-40 centit jobbról meg ott volt a betonfal, na ott azt hittem itt a vége és meghalok, utolsó pillanatban korrigált csak. Másik amikor pályán kocsisort előztem és a mögöttem érkező szívére vette, hogy "feltartom" azért le akartak szorítani az útról. Többen ültek a kocsiban, próbáltak leszorítani én meg úgy voltam, hogy most meghalunk, majdnem feltoltam őket a szalagkorlátra.

jan. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Illetve még gyerekként volt egy eset. Mentem az úton, szemben meg hoztak egy lovat. Az út szélén haladtam a ló pedig páros lábbal rúgott egyet felém, konkrétan az arcom előtt volt a patája szó szerint centikre. HA csak picivel arrébb vagyok akkor ott haltam volna meg helyben.
jan. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Melyik féreg pontoz le midnenkit?
jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Volt már olyan 2 másodperccel autós ütközés előtt kapcsoltam be az övem, úgy hogy előtte egyszer már magától kioldott. Illetve stukkert fogtak rám egy boltban, én voltam az eladó.
jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Gyerekként átszaladtam 2 ló előtt

és az volt a szerencsém, hogy a

gazdája megtudta állítani a lovakat még időben és nem lett baj.Egy targoncák az oldalamnak neki ment, én meg kapaszkodnak az

állványra és így csak az oldala-

mat kapta el szerencsére,ha ez

elölről történik akkor simán

átmet volna rajtam, de akkor már

én nem itt lennék,hanem a túlvilágon,ha egyáltalán létezik,ez 2019-ben volt.

jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!