Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy valtozhat meg igy egy ember?

Hogy valtozhat meg igy egy ember?

Figyelt kérdés
jan. 25. 11:55
 1/3 A kérdező kommentje:

Azonos nemuek vagyunk (F) nalam 10 evvel idosebb, megszolitott munkahelyen hogy milyen a munka stb tetszett nekem csak hat igy megmondani neki nagyon gáz, valoszinu o is ugyanigy volt vele, aztan kb 1 honap mulva eltunt, kilepett

Kerdeztem akikkel egyutt dolgozott hogy miert lepett ki, azt mondtak hogy megunta ezt a munkat, masikat akart

Amugy se a szama se email cime nem volt meg

Kertem a hr-en de nem adtak meg

2 ev mulva enis kileptem, ahova mentem uj helyre ott dolgozott

Megismert kerdztem miert lepett ki stb meg beszegetni kezdtem vele, de valami megvaltozott, sose hozott fel uj temat, nem keresett engem, szukszavuan valaszolgatott

Amikor meg az elozo munkahelyen voltunk mindig o jott oda hozzam, most meg nem tudom mi tortent mintha egyaltalan nem is akarna velem beszelni

jan. 25. 11:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Idokozben lett kapcsolata.
jan. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapból nem volt köztetek semmiféle közeli viszony, azóta meg még eltelt pár év, nem tudom min csodálkozol, igazából egy idegen vagy, egy volt kolléga akit alig ismer. Valszeg ezen a munkahelyen megvan a társasága, nem tart igányt arra, hogy még veled is beszélgessen. Ha nagyon haverkodni akarsz a munkahelyen, keress hozzá mást.
jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!