Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Változhat egy 23 éves, balhés,...

Változhat egy 23 éves, balhés, iszákos, agresszív ember? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozik,átlagos fizetésért, de hétvégén iszik,csavarog, agresszív. Hazudik, megbízhatatlan.Szóval tényleg elég szélsőséges.Miért ilyen? Olyan dolgokban hazudik aminek semmi értelme,pl hogy ezt meg azt megtehetné csak nem akarja. Meg régen ennyi meg annyi pénze volt,stb.

#tróger #iszakos
2017. máj. 16. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen változik. Öregebb lesz és az ital miatt a maradék józan esze is elmegy. És ha már az ital nem elég bódító hatású más szerekhez fog nyúlni.

Sajnálom de vannak reménytelen esetek.

2017. máj. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Akkor változhat, ha ő változni akar. Kívülről ráhatással ez már nem fog menni. A hazugságok azért lehetnek, mert így próbálja meg igazolni magát, noha tudja, hogy nem jó, ahogy él, nem jó ember, de szeretne az lenni (ezért van remény, hogy meg akar változni), hát "képzeli, hát szertelen"


"Én mondom: Még nem nagy az ember.

De képzeli, hát szertelen.

Kisérje két szülője szemmel:

a szellem és a szerelem!"

2017. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán.

Nem az a gond, hogy bulizik, hogy néha többet iszik.

De úgy tűnik, hogy őt semmi sem érdekli, így nem is fog fejlődni. Az meg nagyon gáz, hogy agresszív is. Ez a vonás tuti nem fog változni.

2017. máj. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A hazudozás nem tudom,hogy fog -e változni,de leírom a saját tapasztalatomat.

Régebben én is balhés voltam. Sokat ittam,hétköznap is (lány létemre) Állandóan csak a buli járt a fejemben,meg hogy a barátommal legyek. Tanulni nem akartam.

Visszapofáztam mindenkinek,tiszteletlen voltam a szüleimmel is. Anyukámnak nem segítettem semmit,egy tányért el nem mostam volna. A szobám is úgy nézett ki,mint egy trágyadomb.

Aztán pár éve megismerkedtem a mostani párommal. Teljesen megváltoztam. Az ellentéte lettem annak aki voltam. Most már rá sem tudok nézni az alkoholra. A konyhában is egész jól elboldogulok. Soha nincs nálam rendetlenség. Bulizni nem járok. Igaz,hogy már nem a szüleimmel élek,de majdnem minden nap beszélünk és tudok velük normális hangnemben kommunikálni. Ha hazalátogatok,akkor segítek otthon,a konyhában is. Persze azért az alap természetem megmaradt,hogy eléggé nagy a pofám,de már vissza tudom fogni magam. Igyekszem nem tiszteletlenül válaszolni,még ha felidegesítenek,akkor is.

Ez nem azt jelenti,hogy "becsicskultam" ,csak megtanultam,hogy vannak olyan helyzetek,amikor jobb ha befogom a számat.

Szerintem ha van valaki,aki miatt meg tud változni,aki kihozza belőle a legjobbat,akkor igenis változhat az ember.

Amúgyis szerintem ha valaki sok időt tölt egy adott közegben,akkor el kezd hasonlítani rájuk,a környezete hat az emberre.

2017. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
persze, siman, atalakulhat pl gyikemberre
2017. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Változhat, ha ő maga akar.

Ha inkább a könnyebb utat és az önámítást választja, akkor nem. A hazudozás egyértelműen arról szól, hogy tagadja azt, amilyen ember jelenleg.

2017. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki változik minden áldott nap... kérdés, hogy önmaga milyen orányba szeretne változni, valamint a környezete milyen irányba sodorja...

20 évesen egy aktív marihuána fogyasztó dealer voltam, rengeteg balhéval, időnként követtem el orvgazdaságot.

30 évesen minta apuka vagyok, nem iszom, nem kábítószerezem, nem dohányzom, a régi zűrös haverokat egytől egyik 1 kivétellel lecseréltem... az az el1 azért maradt meg, mert ő példát vett rólam és hasonló úton indult el.


De persze ismerek olyat, aki ezalatt a 10 év alatt, pont semmit nem változott...

Akkor is eladta volna az anyját 1gramm zöldért, és ma is megtenné...

2017. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen randipartnerem. 32 volt. Tinikora óta ilyen. Pár randi után kidobtam mert állandóan piált bulizott. Engem meg les.zart
2017. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
8-as! Azért gondolom egy numerát elért nálad a stílusával - vagy annak ellenére.
2017. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9! Nagyon tévedsz! Undorom nem lett volna egy "ilyennel" lefeküdni.
2017. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!