Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek ha mostanában nem...

Szerintetek ha mostanában nem igazán merek beszélni az emberekkel, akkor ez külföldön tud változni, változhat az ember személyisége rövidebb idő alatt?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyanyelveden nem tudsz kommunikálni, idegen nyelven pláne ne fog menni. Jó dolog a külföld, sok mindent lehet ott tanulni, tapasztalni, de senki alapproblémáját nem változtatja meg.
2023. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy, csak még sokkal rosszabb lesz.
2023. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak még nehezebb dolgod lenne.
2023. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, szerintem változhat, de nem mondanám biztosra hogy ez minden embernél így van.

Én például alapvetően nagyon introvertált, nyugodt vérmérsékletű ember vagyok, kevés emberrel tartom a kapcsolatot. Könnyen ki is fáradok mentálisan az összejöveteleken. Ennek ellenére ha angolul kell beszélnem akkor teljesen megváltozik a személyiségem, viselkedésem, hanghordozásom. Valamiért idegen nyelven könnyebb kapcsolódnom másokhoz, és kifejezetten élvezem is a társalgásokat, be nem áll a szám, viccelődök, közvetlen leszek, ilyesmi. Ahogy tudom sok ember tapasztal hasonlót, és megfigyelték magukon hogy máshogy viselkednek akkor ha az anyanyelvükön beszélnek és akkor ha idegen nyelven. Mondjuk, ne támassz magad elé nagy elvárásokat, kezdésnek tényleg az lenne a legjobb ha stressz nélkül tudnál beszélni másokkal az anyanyelveden is.

2023. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából pont ezt vettem észre, hogyha angolul kell beszélnem külföldiekkel, akkor én is sokkal nyitottabb leszek. Múltkor például barátnőmnek is úgy mondtam a dolgokat, és sokkal jobb érzés volt így beszélni.
2023. máj. 3. 23:56
 6/9 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy leszel nyitottabb angolul, ne hazudjál már, legalább saját magadnak ne.
2023. máj. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg az ilyen emberekkel mi van, felteszek egy normális kérdést, tanácsot kérek, erre rögtön jön a rossz indulat, igen pl ezért sem szeretek annyira megszólalni itt, mert tényleg mindig a másik fikázása megy.
2023. máj. 5. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Már itt sem mersz megszólalni?

Akkor külföldön, idegen nyelven tényleg biztosan Te leszel a party középpontja, kétségem sem fűződik hozzá.

2023. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt egy szóval sem mondtam, jelenleg nem is ilyen céljaim lettek volna, de nyilván ki kell sarkítani az egészet.
2023. máj. 5. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!