Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek néha nem vesznek...

Az emberek néha nem vesznek komolyan és egyből azt hiszik hogy buta vagyok. Valami gáz van velem?

Figyelt kérdés

Barátiköröm nagyon jó, akik ismernek tudják mennyi minden érdekel, mindenkivel jól kijövök, inkább egy idegennel meg munkahelyen van az hogy butának gondolnak. De már van sejtésem miért. Szeretek adni a külsőmre. Mindig szépen és nőiesen öltözködök, sminkelek stb. Tehát foglalkozok a külsőmmel, mellé még vékony alkat vagyok. Sose veszek fel semmi kihívót, de mellem van és akkor is látszódik ha pulóverbe vagyok. Mindig kedves vagyok az emberekkel de úgy vettem észre annál rosszabb... egy ideig bennem volt ez a bizonyítási vágy, hogy majd megmutatom hogy nem vagyok hülye, értek is ahhoz amit csinálok vagy megtudok tanulni új dolgokat.

Egyszer voltam állásinterjún, a nő meglepődött mikor mondtam mi a hobbim, mi érdekel.. valószínű nem nézte ki belőlem a megjelenésem miatt. Sokan mondták szèp vagyok, modellkedni is szoktam, csak látom az emberekben benne él az hogy ha valaki csinos vagy jóképű biztos buta... munkahelyre vegyek fel egyszerű ruhákat, ne sminkeljek, legyek egyszerű amennyire lehet? Vagy mit csináljak?



2021. jún. 21. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Semmi féleképp ne változtass magadon olyan emberek miatt, akik csak mert féltékenyek arra, ahogyan te kinézzel és arra hogy a te életed nem unalmas, mint az ővék.

A tapasztalatom az az, hogy sajnos nehéz lesz munkát találnod, mert túl jó lennél és sajnos sokan féltik az állásukat.

2021. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom van egy annácska habitus is hozzá, az elég sokat segítene.
2021. jún. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ugy.oltozol.affektalsz ilyesmi
2021. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!