Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csinálják srácok hogy...

Hogy csinálják srácok hogy Facebookon, Instán folyton írnak a csajok meg több ezer ismerősük van, minden nap más programra mennek és mindenkit bejelölnek?

Figyelt kérdés
Ha távoli családtagokat, szomszédokat, boltosokat, iskolatársakat, munkatársakat, hobbikról embereket, meg discoból 3 csajt hétvégenként bejelölsz, még akkor sincs meg 600. Amellett hogy hemzseg az olyan arcoktól a profilod, akikkel nem is ismeritek egymást. Ha jól sejtem a társkeresőkön van napi tíz egyezésük és berakják oda a közösségi média profiljaikat.

jan. 26. 22:02
 1/6 anonim válasza:
100%
Bandák találkoznak egymással.
jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg őket:D

Lehet a fele kamu

jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint milyen bandák, meg minek jelölgetnének alig ismert több tucat embert be és azok minek jelölnének vissza. Én meg arra gondolok hogy egy jól kinéző ember aki sok száz egyezést kap Badoo-ra, Tinderre, stb. a Facebookját berakosgatja a profiljába hogy jelöljetek és akkor rázúdulnak úgy hogy nem kell fűt-fát ismernie meg folyton mindenhova eljárnia.
jan. 27. 22:19
 4/6 anonim válasza:
Kicsit kifejtem... Pl. van egy ismerősi kör, mondjuk áll 10-20 emberből, ez találkozik egy másikkal, szintén ennyi. Aztán bejelöli annak a tesóját, aki csak hírből, látásból ismeri, stb, stb....
jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De minek, ki ér rá erre, ez is csak 20-40 ember nem 2000.
jan. 27. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:

amúgy facebookon nagyon sok mindenki bejelöl sok mindenkit. Sokan versengenek, hogy minél több ismerősük is legyen, és simán bejelölnek valakit 1-2 közös ismerőssel is akár.

De ezzel vigyázni kell - én jelöltem vissza egy srácot, akit vagy 60 sulistársam ismerősének láttam, és azt hittem, ő is egy gimibe járt velem, ezért visszaigazoltam a jelölését. Aztán kiderült, hogy hát nagyon nem odajárt, és minden (többnyire lány) emberke csak azért jelölte vissza, mert más is ismerőse volt. És hát nem volt túl jóindulatú ember, vagy hogy mondjam...

jan. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!