Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a buszon csak az exed,esetl...

Ha a buszon csak az exed,esetleg egy olyan illető akinél bepróbálkoztál de nem jött össze lenne hely mit tennél?

Figyelt kérdés
Mellé ülnél vagy inkább gyávaságból végig állnád az utat?Ez elég kényelmetlen tud lenni,bár önbizalomfüggő is és hogy ki volt a vétkes,ki bántotta meg korábban a másikat stb.
jan. 27. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ez tavolsagi busz? Mert budapesti buszon le sem ulok. Tavolsagin meg olyan, gondolom, mint a repulon. Koszonnek.
jan. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Inkább helyi járatra gondolok.
jan. 27. 01:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Mer azon kisebb a férőhely.
jan. 27. 01:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért járok napszemüvegben és fülessel tömegközlekedni. Utálok volt osztálytársakkal, exekkel meg egyéb hülyékkel összefutni. Direkt nem szoktam őket észrevenni.
jan. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek összefutni ismerősőkkel. De ha mégis megtörténik, akkor odaköszönök hogy helló és ha látom hogy neki sincs igénye small talkra, akkor csak ennyi és látványosan a telefonba nézek. Ha mégis van neki igénye (vagy esetleg nekem), akkor elcsevegek vele. Nekem két komoly párkapcsolatom volt a házasság előtt, ha őket látnám a buszon, odamennék beszélgetni, hogy mizu. Nem váltunk el haragban.
jan. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kocsival jarok. Buszon sosem ulok le ha ugy alakul. Amugy meg van egy szuper fulesem.
jan. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább állnék.
jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindig állok még ha fél óra is az út. Úgyis felszáll valami néni (vagy jó csaj) akinek át kéne adni. Amúgy leülnék exem mellé. Ezért jó mindenkitől békességben elvállni. 😌
jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"Bocsi nem cserélünk helyet? Én álltam már eleget az ágyban ;)"
febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!