Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy idő után csak ti...

Ha egy idő után csak ti kerestétek a másikat vagy csak ő keresett titeket, akkor mennyire hiányzott az illető, amikor végleg megszakadt a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tehát mindkét oldalra kiváncsi vagyok.


Nekem első esetben mivel csak én kerestem őket, semennyire nem hiányoznak, születésnapomon kívül le sem szartak.

Második esetben viszont nagyon durva lelkiismeret-furdalásom volt, mert nem tettem meg mindent. De már nem kíváncsiak rám. A mai napig gondolok rájuk, de ők továbbléptek, elcsesztem. Nem értékeltem őket eléggé.

Bárcsak visszatekerhetném az idő kerekét, mert ők tényleg értékeltek és igaziak voltak. De elcsesztem



2023. júl. 16. 09:53
 1/9 A kérdező kommentje:

“Második esetben viszont nagyon durva lelkiismeret-furdalásom volt“


Enyhült a dolog, de még mindig szar.

2023. júl. 16. 09:54
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Te egy igazi gyökér vagy, neked nem barátok kellenek, hanem csodálók! Igazi magyar vagy, egy érdekember! Le is fogadom, hogy nő vagy, megérdemled, hogy pofára estél!
2023. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Így jártál, erre csak azt tudom mondani.

Nekem is volt egyoldalú kapcsolat, ahol én kerestem, én írtam rá, ha szerveztünk közös programot ált. lemondta, etc.


Aztán már nem kerestem, mert minek?


Persze utána rájött, hogy ő volt a hülye, és jaj, ne haragudjak, így meg úgy.

Mosolyogva megmondtam neki, hogy az egyoldalú barátság nekem nem fekszik, lesz szíves mással eljátszani ezt.

2023. júl. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hianyzott sot inkabb jobban orultem hogy nem kell nekem jarkalnom utana tobbe ha ugyis leszarja a fejem
2023. júl. 22. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

akiket ignoralok mindig is hianyoznak de a toxic dolgaik meg nem. onvedelembol kell csak lezarnom ilyeneket.


pl bnoim olyanok ha vmi baj er ők az egyetlen akik segitenek, lelkileg is tamogatnak mindig velem "vannak", rengeteget nevetunk, sokat jelentenek, de ha pasim van allandoan kikezdenek vele es más pasik elott lejáratnak mindig az nekik az egotuning ha en egy pasinak se kellek csak ők es hogy mindenki elcsabulna rajuk tőlem.

es gyakorta kinevetnek ha már megint szakitottam.


szoval hiaba a szep emlékek es hiaba ha baj vagy bánat er hogy szinte senki nem jon be hozzám, vagy ha segitség kell is csak rájuk számithattam mindig, gyakorta hianyoznak a bnők, de egyuttal annyi fajdalmat is okoznak amennyi jo van bennük.



vagy volt barátaim is nagyon hianyoznak,a sok emlék szerelem de az már nem amikor drogoznak utnek vernek vagy épp meg akarnak ölni mert féltékeny.


olyasmi érzés mintha lenne egy rakat cuki cicam vagy kutyám, egyszeruen imádnivalok szépek okosak és bújósak, de hamisak es belém is harapnak megtámadnak, kezelhetetlenek és sajnos inkább tovább kell adni rajtuk akárhogy fáj. mert nem lehet velük élni önvédelemből.

2023. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
forditva meg: akiket en keresek de nem tartanak velem kapcsolatot azt gyakorta nem értem mi van ni baja van
2023. júl. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akik irant keseruseget taplaltam, ott az hianyzott, amilyennek az adott szemelyt szerettem volna, de valojaban nem volt. Sosem bantam meg.
2023. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nálam ez meg olyan hogy 2 arcúság miatt kellett ignorálnom.

az egyikoldala imádnivalo a másik oldaluk toxic.

eleinte mennek ezek a belso harcok a váltakozásaik miatt hogy megéri e lemondani rola mert a jo oldala meg kell, de a toxic oldala meg nem, a mérleg borulgat, kérdés megéri e a toxic oldalt tűrni több e a jó építő az egészben vagy összességében károsít e inkább.

ha tönkremész lépni kell.

ha inkább fejlodsz akkor nyersz vele.

tokeletes meg nincs.

2023. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindkét oldalon voltam már.

Amikor a másik fél keresett többször, már -sajnos- eleve laposabb volt a dolog, én vontatottnak, helyenként kínosnak is éreztem már a kommunikációnk. De így sem voltam vele bunkó, nem adtam egyszavas, fura válaszokat, kérdeztem is, bár lehettem volna érdeklődőbb. Aztán, amikor tényleg megszakadt a kapcsolat, bár bántott, egész hamar túlléptem rajta, mert valóban nem volt már olyan az egész, mint az elején. Vagyis ezzel nyugtattam magam, mert bennem is volt utána bűntudat.


Ezzel szemben, amikor én kerestem többet az illetőt, már jobban bántott, amikor véget ért az egész. Máshol tartottunk az életben, neki jóval nagyobb baráti köre volt, aktívabb életet élt, másfajta napi ritmusa volt, szóval bár várható volt, hogy ez nem lesz hosszútávú, mégis bántott. Mert ott én próbálkoztam inkább, és a másik féltől, sajnos, de érthető módon, már ennek csak töredéke jött át az irányomba.

2023. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!