Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszettem a lánynak?

Tetszettem a lánynak?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni:


Novemberben voltam az első egyetemi nyílt napomon, ahol többletpontokat lehetett szerezni a programokon való részvételért. Miután akik megszerezték a pontjukat, 3 lány kisebb sorban állást követően igazolást állított ki a részükre. Ma volt a második nyílt nap, ahol a 3 lányból az egyik ennyi idő elteltével is emlékezett rám az első nyílt napról úgy, hogy aznap legalább 1.000 ember volt ott, és én csak 1 voltam az 1.000-ből.


Szóvá is tette hogy emlékszik rám, azt mondta hogy "ŐŐ.. nagyon ismerős a neved! Voltál már itt a novemberi nyílt napon?"


Azt mondtam hogy "igen, voltam! Így emlékszel rám?" Kérdeztem

Mire ő azt felelte, "Igen:)" s mosolygott közben.


Szerintetek tetszettem a lánynak? Amúgy nem váltottunk szót nagyon egymással vagy ilyesmi, így nem tudom hogy tudtam ilyen emlékezetes maradni neki, hogy 1.000 emberből megjegyzett csak úgy engem, bár jobban belegondolva nekem is megtetszett ő már első látásra.


Mi a véleményetek erről?



jan. 27. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem jelent, az égadta egy világon semmit.
jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Passz. De végülis ráírhatsz ha tudod kicsoda, egy próbát mindenképp megér
jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom a nevét, már bánom hogy nem kérdeztem meg
jan. 27. 22:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Lesz még nyílt nap? ha igen mindképp menj el és kérd el az elérhetőségét vagy hívd el valahová. Nem tudom ennyiből hogy konkrétan tetszettél-e neki, de ha 1000+ emberből megjegyzett akkor tuti nem vagy 100%-ban semleges neki. Ilyenkor azért érdemes egy próbát tenni, maximum nemet mond.
jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4#


Nagy eséllyel lesz! Ha ott lesz ő is, megkérdezem a nevét:) Magamból kiindulva szerintem tetszettem neki. Lányok véleménye is érdekelne, ők hogyan látják ezt?

jan. 28. 11:11
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Ennyiből nem lehet megítélni, hogy volt-e szimpátia vagy csak véletlenül emlékezett. Lehet hogy tetszettél neki, de az is lehet hogy csak a neved maradt meg benne. Sőt az is lehet, hogy valami szójáték jutott eszedbe a megjelenésed es a neved kapcsán és ezért jegyezte meg. Az ilyenek könnyebben megmaradnak.


Én is dolgoztam hasonló név regisztrációs munkakörben, elég hamar meg tudnak ragadni a nevek es arcok, főleg ha többször is látod, hallod (pedig még csak nem is jó a név és arc memóriám, de 10 évvel később is tudom sorolni azokat az embereket, akiknek a neveivel akkor dolgoztam - főleg akiknek ritkább a nevük, kevésbé gyakori).


Mosolyogni meg ilyen helyzetben munkaköri kötelesség (ha csak önkéntes, akkor is elmondják, hogy tessék mosolyogni, kedvesnek lenni).


Minden esetre ha tetszettél is neki, az sosem fog kiderülni, ha nem kezdeményezel legalább beszélgetést.

Nem biztos, hogy rögtön a telefonszám cserével érdemes kezdeni, de azt is megpróbálhatod. Lehet hogy előbb érdemes lenne orvosolni a csorbát, hogy csak ő tudja a te nevedet, te az övét nem. Aztán érdemes lenne elbeszélgetnetek és csak utána elérhetőséget kérni.


Máskor érdemes ilyen helyzetben gyorsabban kapcsolni, mert nem mindig van újabb esély, érdemesebb akkor és ott megragadni a kínálkozó lehetőséget.

jan. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6#


Köszönöm a választ! A szubjektív véleményed alapján más rálátást is nyertem ezzel kapcsolatban! Megkérdezhetem hogy nő vagy férfi vagy?

jan. 28. 21:55
 8/14 anonim válasza:
100%
Én lányként, úgy gondolom várj a következő nyílt napig, és próbálj beszélgetni vele. Ha emlékszik rád és szívesen beszélget veled, akkor minimum egy jó barátság szerintem összejöhet.
jan. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Először nevét kérdezd meg mindenképp, majd vagy folytatod személyesen, vagy ráírsz facebookon.

De semmiképp se támadd le hogy szia járunk? Mert annak nem lesz jó vége

jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utólag közben megtudtam hogy nagy eséllyel van barátja:/ Még ha tegyük fel nincs is, szeptemberig nem fogok vele találkozni, mert kiderült hogy nem lesz sajnos már nyílt nap.. Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pipa mindenkinek! Ha akkor majd újra találkozok vele, frissíteni fogok!
jan. 30. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!