Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszettem a lánynak?

Tetszettem a lánynak?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni:


Novemberben voltam az első egyetemi nyílt napomon, ahol többletpontokat lehetett szerezni a programokon való részvételért. Miután akik megszerezték a pontjukat, 3 lány kisebb sorban állást követően igazolást állított ki a részükre. Ma volt a második nyílt nap, ahol a 3 lányból az egyik ennyi idő elteltével is emlékezett rám az első nyílt napról úgy, hogy aznap legalább 1.000 ember volt ott, és én csak 1 voltam az 1.000-ből.


Szóvá is tette hogy emlékszik rám, azt mondta hogy "ŐŐ.. nagyon ismerős a neved! Voltál már itt a novemberi nyílt napon?"


Azt mondtam hogy "igen, voltam! Így emlékszel rám?" Kérdeztem

Mire ő azt felelte, "Igen:)" s mosolygott közben.


Szerintetek tetszettem a lánynak? Amúgy nem váltottunk szót nagyon egymással vagy ilyesmi, így nem tudom hogy tudtam ilyen emlékezetes maradni neki, hogy 1.000 emberből megjegyzett csak úgy engem, bár jobban belegondolva nekem is megtetszett ő már első látásra.


Mi a véleményetek erről?



jan. 27. 22:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
RIP bro, együttérzek. Ebben az országban sajnos a nők 101%-a foglalt. Azt ne kérdezd ez hogy lehetséges, de így van.
jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A nők 101%-a? Akkor én nem vagyok nő.🤣
febr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"nagy eséllyel van barátja"


Már egy hét eltelt azóta, hogy ezt leírtad, lassan kettő is azóta, hogy kiírtad a kérdést. Lehet, hogy azóta már nincs is barátja. Vagy hogy addigra nem lesz, mire újra találkoztok.

Vagy ki tudja. Kár ezen agyalnod, hogy van-e barátja, vagy nincs, mert semmit sem tudsz róla és minél többet foglalkozol vele, csak egyre jobban bele lovalod magad alaptalan képzelgésekbe. A feltételezés a kudarc kezdete.


Amíg nem találkozol vele, addig ne foglalkozz vele. Beszélgess más lányokkal, próbáld őket megismerni, minél többet beszélgetni velük, minél érdekesebb, tartalmasabb beszélgetést kihozni belőle. Ha épp nyitottak rá, akkor meg többet is.


Aztán ha majd esetleg újra találkozol ezzel a lánnyal, akkor vele is próbálj meg beszélgetni. De addig keress lehetőséget a beszélgetésre más lányokkal, akikkel találkozol!

febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Megtudtad a nevét, hogy kiderült számodra az; hogy van barátja?

Mivel amúgy általában hök- ös emberek szoktak ott segíteni a nyíltnapon ( meg esetleg pár ember aki önként vállalja), de én ha meg szeretném tudni a nevét a kar hökösei között próbálkoznék elsőnek.

febr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!