Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizsu eljegyzési gyűrűt...

Bizsu eljegyzési gyűrűt kapott már más is a szülenapjára valami kínai gyártótól?

Figyelt kérdés
Nem tudom kicsoda, micsoda küldte. Kicsit ráparáztam. Esetleg lehet valami promo termék, akkor is ha nem szoktam Kínából rendelni? Vagy átverés? Vagy egy zaklató az?

jan. 29. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Zaklató
Promóciós akándék
Átverés
Vagy valaki komolyan gondolja?
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Van amúgy esetleg olyan - viccen kívül kérdezem, szarkazmus nélkül! - akiről feltételezed, hogy küldene ilyesmit? Mert ha igen, akkor ez para. De ha nincs olyan delikvens, akiről ez feltételezhető, nem gondolnám ezt túl, ha rendeltél már kínából, lehet valami promós ajándék.
jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát régebben zaklattak, egy idegen mindig dolgokat dobott a postaládába, tartok hogy valami hasonló. Félek hogy esetleg ismerős, de nem merem kinézni senkiből. Sohasem rendelek kínából :(
jan. 29. 21:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy házas vagyok amúgy. Aki küldte az pedig tudja mikor születtem, és hogy hol dolgozom. Facebookon, instán egyik adat sincs megadva.
jan. 29. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem marketingajándék. Így akarják elérni, hogy rendelj tőlük, kóstolót adnak.
jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudakolhatnám meg a feladót? Le lehet nyomoztatni?
febr. 20. 17:40
 6/6 anonim ***** válasza:
A rendőrséggel lenyomoztathatod. Már rég jelezni kellett volna ezt.
febr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!