Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen emléket szeretnél...

Milyen emléket szeretnél nagyon ujraelni a gyerekkorodból?

Figyelt kérdés

jan. 29. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az hastagekben említettek közül a hintázás az tényleg jó. Még ma is szeretek hintázni, persze ritkán van rá mód (egyedül nem megyek a játszótérre).


Ha lenne rá lehetőségem, hogy újrakezdjem az életet gyerekkorom elejéről, akkor bevállalnám, feltéve, ha az emlékeim megmaradnának. No nem azért, hogy megnyerjem a lottót, hanem azért, mert akkoriban más voltam (nem ilyen nyugodt). Mostanra nyugodt, kiegyensúlyozott vagyok. Talán sok minden máshogy alakulna, sok felesleges kört meg lehetne úszni. (nem vagyok öreg, elég fiatal vagyok, szóval nem amiatt)

jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amikor papám a dunna alatt mesélt nekem
jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mamamnal lenni, a kutyaimmal lenni.
jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokat hintázok én is,mikor játszón vagyok a lányommal. Imádok hintázni.
jan. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hintázást én is szerettem, meg amikor még volt rendes tél és elmentünk szánkózni. Vagy amikor még hittem a Jézuskában, Mikulásban és be voltam sózva, hogy mit hoz. Meg anyukám mesélt nekem minden este mesét. Ezek nekem nagyon szép emlékek.
jan. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szabolcs megyében élek,Nyíregyházán. A gyerekkoromat viszont Kisvárdán töltöttem.

Nagyapámnak volt egy szőlődommbja kisházzal.

A legjobb emlékem,túrom a kezemmel a tűzforró sárga porhomokot,már könyékig vagyok benne,mikor egyszer csak megtalálom a krumplikat. És egyesével szedem ki a forró homokból.

Vagy volt 7 libám. Napos koruktól én neveltem őket. Vittem őket fürödni,"repülni" =bcsapkod a szárnyával és szalad. Meglepően gyorsak! Imádtam őket. Mindenkire fújtak,de nekem megültek,hogy simogassam őket. Megismertek,jöttek elém. Lehettem vagy 12 éves. Ezt mind a városban kertes házas övezetben. Nem falun. Kivittem őket az árokpartra legelni is.

jan. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagymamámnál nyaralni, lesétálni a patakpartra, kirándulni vele.
jan. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha szabad többet is mondani:

pár, a mamámmal töltött délután és egyéb emlék, osztálytársakkal közös kutyasétáltatások, amikor a hóban játszottam a kutyámmal, életem első tereplovaglása, ahol már vágtáztunk is az erdőben, vagy barátokkal Monopoly.

jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
A cicámon kívül az egész gyerekkorom törlődhetne nyugodtan. Kb. mindent utáltam benne a cicával töltött pillanatokon kívül.
jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Családi Balatoni nyaralások. De már az is jó lenne, ha ismét beszélgethetnék elhunyt anyukámmal, kedvelt rokonokkal, barátokkal.

Tiniszerelmek újra élése, akár ugyanúgy, akár a mai eszemmel újrázva.

jan. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!