Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvan az érzés, mikor egy...

Megvan az érzés, mikor egy ismerősöd lánnyal összefutsz és beszélgettek 5 percet és úgy szól hozzád, mintha alsóbbrendű lennél? Miért ilyen a lányok nagy része? Mit csinálok rosszul, vagy nem is emiatt, csak a körülmények miatt? (többi lent)

Figyelt kérdés

Konkrétan nem ártottam neki semmit és nem is vettem le sértésnek, de fogalmam sincs az ilyenek minek siránkoznak, hogy nem jó a kapcsolat, csodálkoznak? Amit rólam érdemes tudni, hogy fiatal vagyok, már most dolgozok, mellette tanulok, fejlesztem magam és nem csináltam senkivel semmi rosszat. És vannak ilyen lányok, akik mindent megkapnak, aztán random lenéznek, mert nekik már most akkora vagyonnal rendelkező kell, akinek van kocsija, jó fizuja, jó munkája, háza, sok pénze, és totál felületes dolgokat nézik. Ezek a lányok mit érezhetnek? Őszintén, ez már ultra ciki...

Nem tudom, hogy minek kell flegmázniuk, ha nem jövök be azért, mert státuszomban nem vagyok olyan szinten, mint Mészáros Lőrinc, vagy Elon Musk (be lehetne helyettesíteni bármilyen embert, akinek szinte korlátlan hatalma és sok pénze van). Már kezdem azt hinni, hogy sok lány áttért ebbe a r*b*nc módba. Lányok, nyugtassatok meg, hogy nem csak ilyen van. Kérlek!



jan. 30. 19:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem tudom
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem minden lány ilyen, de ez a fő trend manapság. Az meg a másik, hogy attól, hogy valaki elszállt és lekezelő veled még nem jelenti azt, hogy veled van a probléma.
jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

"és nem csináltam senkivel semmi rosszat."


Bocs, de ez nem igaz, mert nincs a világon 100%-ban ártatlan ember.

Viszont a lányokra meg tényleg ne általánosítsd ezt a stílust.

jan. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyílván nem az általánosítás a célom, csupán tudni akarom, ez a mindennapos-e már a fiatal felnőtt és/vagy tini lányok körében. A nem csináltam senkivel semmi rosszat, azt úgy módosítanám, hogy én mindig igyekszem úgy eljárni, hogy ne sértsek meg senkit és nem akarok bántani sem senkit. Persze vannak hibáim nekem is, mint mindenki másnak. Rosszabb napjaim stb.
jan. 30. 19:41
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 ebben a szempontból igazad van és a válaszomban igyekszem kijavítani a tévedést, köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet. Picit bennem voltak az érzelmek, mialatt kiírtam.
jan. 30. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindenkit alsóbb rendűne ítélek. Nem láttam még, hogy így szólna hozzám bárki. Lehet, csak nem veszem észre, ahogy te se azt, ha egy állat lenézne.
jan. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!