Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy az ember...

Miért van az, hogy az ember könnyebben barátkozik azonos neműekkel? Férfiként simán haverkodok más fiúkkal, lányoknál ugyanez, beszélgettem velük is erről. Nincs az a kicsit fura érzés.

Figyelt kérdés
Nyilván ha van egy lány haverod, az más kategória. Itt a nyitásról beszélek.
2023. jún. 27. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, én sokkal jobban kijövök a pasikkal.

39N

2023. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ellenkező neműek esetében sincs fura érzésem. Mélyebb barátságaim nagyrészt azonos neműekkel alakultak ki, de bármelyik nemmel elbeszélgetek, haverkodok szociális helyzetben, simán nyitok bárki felé, nincs különbség számomra.
2023. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Én is mindig jobban szerettem fiúkkal barátkozni, mert a lányokkal semmi érdekes dologról nem lehet beszélgetni, csak a divat, csak a smink, csak a fogyózás, meg a pletyózás: uncsik!


Viszont sajnos a pasikat egy bizonyos kor után meg már csak a szx érdekli és képtelenek anélkül megmaradni egy nő mellett, hogy ne akarnák megdgni, szóval ez xar ügy!

2023. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, valószínű 3as ez lehet mögötte. Nyilván, akit régóta ismersz az nem számít, de hogy discoban csak úgy lepaktálj egy lánnyal és elbeszélgess anélkül h ne akarnád megd*gni. Aki meg azt mondja, h van fiú barátja, az menjen el egyszer vele berugni xd
2023. jún. 27. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem barátkozom könnyebben az azonos neműekkel, sőt, de ennek tudom az okát.

Hogy nálad miért van így, azt Te tudod feltárni. Valószínűleg megszokás, berögzülés, mint amikről a #4-es megjegyzésedben is tanuskodsz.

2023. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Én férfiként világ életben sokkal könnyebben barátkoztam nőkkel.
2023. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Laylah ***** válasza:
67%

Volt fiú barátom, nem egyszer rúgtunk be együtt, és sosem feküdtünk le :D Nem akartunk egymástól többet.

Egyébként én is jobban kijövök a férfiakkal, mint a nőkkel. Nem vagyok egy főnyeremény (túlsúly, introvertált személyiség), de aki szeretne velem barátkozni, arra mindig nyitott vagyok. Javarészt férfiak azok, akik szeretnek velem beszélgetni, akik ismeretséget kezdeményeznek. A nők általában csak köszönnek, vagy akkor szólítanak meg, ha muszáj.

2023. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Ha öt férfi cimbora elmegy együtt valahova hétvégére akkor jót italoznak, nevetnek, zenéket hallgatnak stb., valószínűleg nem lesz semmi perpatvar.Ellenben ha öt nő elmegy akkor ott előbb-utóbb biztos kialakul valami irigykedés,sugdolózás, utalkozás stb. Továbbá ha négy férfi és egy nő megy az se ugyanaz, akkor már a férfiaknak vissza kell fogni magukat, hogy miket mondanak.
2023. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja: én alapvetően nem vagyok barátkozós típus, de ha megteszem, akkor csak nővel igyekszem barátkozni. Érdekes, mert sosem értettem, hogy mi a jó egy azonos neművel barátkozni.

Szerintem az elég búzás....

2023. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!