Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem önteltség...

Szerintetek nem önteltség írónak titulálni magad ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 30 év körüli férfit, akitől ha megkérdezik, hogy mi a foglalkozása, akkor azt válaszolja, hogy író. Mikozben csak egy mezei általános iskolában tanít, és egész élete alatt csupán egyetlen könyvet publikált, és az sem bestseller. Szerintetek nem fellengzős ez így? Én simán csak annyit mondanék, hogy tanár vagyok.

febr. 2. 13:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Neked csak annyit kellene mondanod, hogy irígy vagyok.
febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem öntelt. A legtöbb ember szereti magát jobb színben feltüntetni. Ő így szeret magára gondolni, hogy író. Ha ez neki jó és senkit nem bánt vele az miért baj?
febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
ugyanmár mire lennék irigy? :D egy 200 oldalas karton ponyvára? :D:D
febr. 2. 13:26
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Azért a 30 év körüli még annyira nem öreg. Lehet, hogy most is dolgozik egy könyvön és tanárként csak azért dolgozik, hogy kapjon mellékest amíg nem készül el(vagy a történet miatt).


Nálad egyébként mitől lesz valaki író? Ha két könyvét adják ki? Három könyvét? Egy bestseller?

febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező!


Szerinted nem őrültség azzal foglalkozni, hogy valaki más minek tartja magát és minek hívja magát és ráadásul még kérdést is kiírni erről a gyakorira ?! :)


Engem nem zavar, hogy ő írónak tartja magát - lehet, hogy most is épp ír valamit, de az tény, hogy fura letagadni a tanári mivoltát, én büszke lennék arra is. ;)

febr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

"Én simán csak annyit mondanék, hogy tanár vagyok."


Én is.


De se te, se én nem vagyunk Ő! :)

febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy messze van az írók által megütött szinttől, de szerintem még mindig kreatívabb mint te és több mindent ért el. Mellesleg tanár, ami önmagában is egy szép és elismerésre méltó szakma. Kissé túlzásnak tartom valóban, hogy írónak nevezi magát. De itt inkább azon van a hangsúly, hogy te ezt hogyan reagálod le és ahogy elnézem nem megy valami jól.
febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#4 Például Gárdonyi, J.K. Rowling, Dan Brown, Gearge R.R. Martin, Tolsztoj, Stephen King, stb. Na ők teljes mellszéllességgel állíthatják magukról, hogy írók.
febr. 2. 13:35
 9/26 anonim ***** válasza:
77%

8

Én is feltudok sorolni írókat. De nem ez volt a kérdés hanem, hogy szerinted mitől lesz egy író író?

febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Hány könyved lett publikálva? Ha legalább 2, akkor gyere vissza és folytathatod a pocskondiázást. :)
febr. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!