Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok választani?

Tudnátok választani?

Figyelt kérdés
Természetesen a legjobban mindneki annak örül, ha a külső és a belső jellemzők is a kedvére valóak, de ez a kérdés most nem erre vonatkozik.
febr. 3. 10:17
A kérdező szavazást indított:
Szép, jóképű de buta.
Intelligens, de átlagos külsővel.
A személyisége szinte teljesen olyan mint a tied, de nem az eseted külsőre
Az eseted külsőre, de a személyisége nem.
Nem az esetem sem külsőre sem belsőre, de mégis vele vagyok valamilyen okból.
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szép, jóképű, de buta...

Sajnos ez a leggyakoribb és nálad is ez volt az első lehetőség ami jellemzi is a társadalmunkat (csak hogy negatívoskodjak egy kicsit 😁)


Egyértelműen a második...

febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jólelkű, intelligens, nekem ezek számítanak. A külsőre azért mondom, hogy mindegy, mert zúgtam már bele mindenféle külsejű férfiba a belső értékei miatt. Ezért nem tényező nálam, hogy tetszik-e. Ez kicsit értelmezhetetlen is számomra, mert lehet, hogy tetszik valaki, de ez semennyire sem számít abban, hogy belezúgok-e vagy sem.
febr. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is az intelligencia a fontos, hogy lehessen vele normálisan beszélni, kommunikálni, illetve, hogy jó ember legyen.


Nem azt mondom, hogy a külső nem fontos (legyen azért ápolt, magára és környezetére igényes az illető), az utóbbi évek azonban megmutatták, hogy bármennyire is azt hittem van, valójában nincs is esetem, ideálom.

Valamint hiába nem gondolom magam rossz embernek, és javarészt remek visszajelzéseket kapok magamról, nem hinném, hogy jó ötlet lenne egy hasonló személyiséggel megáldott valakit és engem összeereszteni :D bármilyen téren is.

Volt dolgom már butácskább emberekkel, nem nézem le őket, elvégre nem tehetnek róla, azonban elég nehéz volt velük egyről a kettőre jutni, bármilyen helyzetben is voltunk. Egy partnerben pedig kimondottan zavarna, ha nem lehetne vele mindenféléről/ bármiről beszélni.

febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!