Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az ember valóban társas...

Ha az ember valóban társas lény, akkor hogy lehet hogy én elvagyok magamnak?

Figyelt kérdés
Ha kitennének egy szigetre is ellennék életem végéig

febr. 3. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem minden ember egyforma. Többségünknek szüksége van társra, társaságra.
febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem lennél el, most se vagy egyedül.
febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Mostanában ennek a kérdésnek már egy tucat variációja volt itt feltéve, mindegyikben a lakatlan szigetes példával. Ha te teszed fel ezeket és folyamatosan igényled az emberek visszajelzését, abból is látszik hogy szükséged van a másokkal való interakcióra.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1251..

febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenki más.

Minimális emberi társaság mindenkinek kell.

febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igaza vann a kettesnek , most is keresed a társaságot , neked elegendő az internetes társaság de ez is társaság . te egy szigeten egyedül 1 év alatt megőrülnél és megdugnál egy wilson nevű labdát
febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert valamivel pótlod az emberi beszélgetést. Ez lehet ez a weboldal, lehet háziállat, lehet hobbi, lehet egy számodra tekintélyes valaki, akinek az írásait olvasod vagy videóit nézed. Ezek mind-mind valamelyest emberi kapcsolat érzetet adnak, mivel ezekben felleled az embert (kivéve az állatban - abban talán a reakció mögött az értelmet látod meg, bár ugye az állatok nem rendelkeznek olyan értelemmel, mint az ember). Aztán meg az ember nem csak kapcsolatokból áll, így egy hobbi, egy dolog stb.-nek a sikerélménye is le tud kötni. No meg, ha rá vagy kényszerülve dolgok sokaságának az elvégzésére, amik nélkülözhetetlenek az életben, az is kellőképpen lefoglal és csökkenti az emberi kapcsolatok fizikális léte utáni vágyat. Deeee: az értelmes emberek társaságát továbbra is szomjúhozni fogod. Én is rendkívül távolodok az emberektől, nincsen senkim, akivel megbeszélem a dolgaimat, nincsenek barátaim, de nem is bánom vagy inkább már felhagytam azzal, hogy találjak. Jól elvoltam így. Van és lesz mivel pótoljam és lefoglaljam magam.
febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!