Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen munka való nekem?

Milyen munka való nekem?

Figyelt kérdés

Informatikai technikumba jártam szóval olyasmi papírom is van, de igazából sokat nem értek ezekhez, de nyilván azért elvégeztem.

És több végzettségem nincs is. De egyébként szívesen csinálnék valami olyan munkát ami nem fizikai és nem kell pörögni és nem kell emberekkel találkozni meg beszélgetni sokat. Ilyen munka van viszonylag végzettség nélkül?

Koránkelés nem baj, nem azért mert szeretem, hanem megtudom erőltetni magam legalább ennyivel.


febr. 6. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Tanulj még egy kicsit erre, aztán valami rendszergazda, üzemeltetői munka jó lehet. Néha ég a ház, de igazából csak rendelkezésre kell állni nagyrészt.
febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
iratkozz fel az EuDiákra vagy Profession.hu-ra, ott rengeteg minden közül tudsz válogatni, vagyis ilyen kikötéseket tudsz tenni, aztán az oldal/emberkék ajánlanak neked személyre szabott állásokat:)
febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lényeget nem írtad le.

Mit szeretsz, mi az amit szívesen csinálnál?

febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 semmit xd pénz miatt akarok dolgozni
febr. 6. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: akkor tök felesleges. Így minek? Napi 8 órát kell csinálni, amihez semmi kedved.
febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de mert enni van kedvem
febr. 7. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!