Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem képes egy napon belül...

Aki nem képes egy napon belül visszaírni, az kijelenthető hogy nem akar velem kommunikálni?

Figyelt kérdés
febr. 7. 13:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, több mindentől függ. Pl. rövid vagy hosszabb válaszra van-e szükség, kell-e gondolkodni a válaszon, sürgősnek tűnik-e a másik kérdése/levele stb. Szoktatok máskor is beszélni, és ha igen, akkor milyen?
febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%
Aki azt várja tőlem, hogy nonstop legyek a képernyőre tapadva és egy napon belül mindenkinek válaszolgassak, az jobb is, ha azt gondolja, nem akarok kommunikálni és lekopik szépen a pics@ba. :)) Nem mindenkinek csak abból áll az élete, hogy gyakorizik meg facebookozik és folyamatosan ott valami kütyü a kezében és pötyögeti az üzeneteket. Ha neked sem csak ennyiből állna az élet, akkor másoktól sem várnád, hogy egy napon belül válaszoljanak. Biztosan sokra fogod így vinni... Jó gyakorizgatást! ^^
febr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt az is lényeges, hogy kiről van szó és az illető éppen mennyire elfoglalt. Nekem van egy levelező barátom, akivel változó, hogy mikor írunk. Az egy hetet nem szoktuk átlépni és ritka, hogy napi szintem írunk, de az is előfordul, hogy egy nap 7-8 párbeszéd is lezajlik. Viszont átlag 3-4 naponta váltunk üzenetet bővebben kifejtve a dolgokat.


Ha pl páromról van szó, akkor elvárom, ha épp nincs otthon és ráírok, hogy amint tud válaszoljon pár órán belül.


Nem túl fontos emberekre is ha valami oknál fogva ráírok valakire, ők is általában amint észreveszik az üzenetet, egyből reagálnak rá. Én is így vagyok ezzel. Viszont nálam volt olyan, hogy valakit ghostolással akartam lekoptatni, annak nem írtam vissza sokáig, hogy vegye a lapot.

febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Ez csupán azt jelenti, hogy hibáztál. Valami rosszat, unalmasat, nem szimpatikusat írtál neki.

Fejleszd magad, gyakorold az írásbeli kommunikációt és ha elég ügyes vagy, bármilyen nőről lebeszéled majd a bugyit. 😉

26L

febr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem
febr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül nem akar veled kommunikálni. Lehet hogy csak elfelejtette, vagy csak utál a messengeren kommunikálni esetleg nem ér rá.


Ha annyira fontos akkor miért nem hívod fel?

febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#14 Te mit szedtél be vagy mit nem? 😃


Még azt sem tudjuk, hogy milyen nemű a kérdező és kitől vár választ, de te már kombinálsz.

febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17 Oh bocsánat. Tényleg nem írta. De ez a legtipikusabb kérdés itt, így gondoltam a kérdező is erre gondolhatott.
febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ. Ha folyton ez van akkor valószínű, de ha csak egyszer van ilyen annak bármi oka lehet, pl elutazott, családi vészhelyzet van, nagyon elhavazódott, stb.
febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hol, itt?

Mert ha itt, akkor bármi lehet az oka: vagy nem ér rá sűrűn itt lenni, letiltott, kilépett, nem érdekled...

febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!