Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti örülnétek neki, ha egy...

Dani4786455 kérdése:

Ti örülnétek neki, ha egy idegen el kezdene beszélgetni veletek az utcán? Akár az ellenkező nemből.

Figyelt kérdés

Leginkább arra gondolok, hogy kortársaitok.

A kérdés fiataloknak szól.



2018. jan. 17. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hogy ne örülnék?! Ha fiú ha làny, imádok ismerkedni!

20/f

2018. jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen helyzetben vagyunk, sokat késő busz, vagy rohanás valahova. Általában nem szeretem.
2018. jan. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Írországban élek, itt igen nyitottak az emberek, úgyhogy teljesen természetes jelenség, hogy az ember csak úgy elkezd beszélgetni egy idegennel, legyen az bárhol - utcán, sorban állás közben, villamoson, bárban, sorolhatnám. Hetente többször előfordul, én szeretem :)
2018. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Zavarni nem zavarna, mert nincsenek barátaim, így kapnék egy esélyt hogy szerezzek. De hogy örülnék-e neki az a folytatástól függ.
2018. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én örülnék, kivéve ha pszihopata és baromságokat beszél
2018. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha feltartanak.


Svácjban élek, itt az olasz kantont leszámítva nem állítanak meg hülyeségekkel, másrészt a vonat 95%-ban pöccre érkezik.

2018. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eddig még csak nyilvánvalóan mentálisan beteg és/vagy részeg emberek kezdeményeztek velem beszélgetést az utcán, nem volt nagy élmény :D Ha egy normális, szimpatikus srác kezdeményezne, akkor szívesen beszélgetnék vele.
2018. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán szeretem, ha idegenek szólítanak meg csak úgy. Persze, ha valamit kérdez, akkor szívesen segítek, de nem szeretek idegenekkel csevegni, főleg nem a velem egykorúkkal vagy épp fiatalabbakkal. Nincs egy értelmes gondolatuk se, csak a tapifon megy. Tisztelet a kivételnek.


L/19

2018. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egykorúakkal*
2018. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én szerintem örülnék neki, bár függ a konkrét személytől. Egy visszahúzódó fiú vagy lány nem rettentene el, viszont egy magabiztos, rámenős ember, talán egy kicsit igen.
2018. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!