Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány ember használhatja ezt...

Hány ember használhatja ezt az oldalt? Kik azok, akik valamiről ismertebbek?

Figyelt kérdés
febr. 8. 12:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Akik ténylegesen aktív tagok, azaz akik kérdéseket és válaszokat írnak ki, szerintem egy jó tucatnyian lehetnek... Akik csak simán olvasgatnak, de inaktívak azok jóval többen lehetnek..
febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha nézegeted a havi toplistát, nagyjából képet kapsz arról, hány aktív felhasználó lehet. Amúgy az aktivitások nagyon különbözőek. Van, aki leginkább válaszol, mások a kérdéseket ontják magukból, megint mások pedig leginkább a válaszokat értékelgetik. Hogy hányan olvassák a kérdéseket és válaszokat, az viszont nem derül ki a toplistából.
febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

#1: ma már kérdezték egyszer és nem írnám le kétszer ugyanazt, de itt le van vezetve hogy az aktivitás egészen nagy, ami eloszlik a száz akárhány alkategórián:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1256480..


Viszont kategórián belül megvannak a hangadók, akik a kérdések nagy részére mindig válaszolnak, emiatt már felismered akár a kérdezőket akár a válaszolókat stílus alapján, és ez a kisebb kemény mag elnyomja a többi anonim embert.

febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
1-es válaszoló vagyok. Jó, lehet a tucattal túloztam kicsit, de nagyon maximum 30 aktív tagot tudok elképzelni, aki rendszeresen kérdez, vagy válaszol, vagy mindkettő..
febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Én egy picivel többet mondanék, mondjuk úgy 30-40 körül lehetünk itt, akik mozgatjuk az oldalt válaszokkal és kérdésekkel, heti szinten többször is belépve. A felét, magamat is belevéve, mondanám napi szinten aktívnak.

Regisztráció nélküli látogatók is vannak itt, azt viszont nem tudnám megsaccolni, hányan lehetnek.



Balázska ismertebb és a munkaügyi kérdései, a "madaras" kérdező, aki, ha valakivel nem ért egyet madárnak kezdi a másikat hívni. Van egy tag, akinek K-val kezdődik a nick-je, és nagyon fura stílusban szokott tagoknak esni privátban, többen panaszkodtak rá már. Egyszer engem is megtalált és "te vajaskenyér!"-nek hívott :D Tiltottam, de érdekes volt; rég találkoztam ennyire frusztrált, és megkeseredett emberrel.

febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5: ez már csak amiatt sem lehetséges, mert napi átlag 1200 kérdést és 10 ezer választ írnak ki. Ehhez több száz ember kell még nagy aktivitás (pl. egy profilból napi 100 választ adnak) mellett is. Még a kérdésgenerátor fiókok napi aktivitása sem több napi 15-20 kérdésnél, ha tíz ilyen fiókot visz pár ember, az is csak a napi kiírt kérdések 10%-a.
febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
#6: Oké, de lehet, hogy egy embernek van 4-5 profilja, amiről a kérdések felét kiírja, ezért sem lehet biztosra tudni a statisztikát.
febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
#6: Napi 1200 kérdés, és? Vannak olyanok, akik napi 50 kérdést is kiírnak. Ha ezt vesszük átlagnak, akkor ez esetben ez 24 felhasználót feltételezne..
febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

A linkelt kérdésben levezettem. A 30 napos toplista 500. helyezettjének aktivitása napi 46 pont és 1400 feletti a pontszáma. Tovább nem mutatja az oldal, de ha csak a legaktívabb 500 felhasználót veszed alapul, ez már 500 fiók. Ebben benne van az a néhány (legyen mondjuk egy tucat) bolond, aki több fiókból is osztja az áldást. Akkor is még több száz van mellette úgy, hogy te csak az 500. felhasználóig látod a helyezést.


Van tovább is, de azt már a kategória toplistában látod, a "toplistás helyezéseid". Itt mutatja, hogy az adott kategóriában az elmúlt nap alapján melyik helyezést érted el. A legnagyobb amit eddig nálam ez mutatott, az 1 pont a Politika kategóriában és 10 ezernél több volt a helyezés. Ez egyben azt is jelenti, hogy az elmúlt 30 napban abban a kategóriában volt legalább 10 ezer olyan fiók, amiből legalább 1 pontot elért valaki - ennyien használták a kategóriát. Ebben benne van nyilván az is, hogy valamelyik provokátort abban a hónapban már 20x kitiltották és 20 darab fiókból kiírt legalább egy kérdést 3 pontért. Meg az is, aki nyomott 1 db szavazást valamire és kapott érte 1 pontot, majd soha vissza sem nézett oda.


A megtévesztő az, hogy a kemény mag ami pörgeti az oldalt, annak kiugróan nagy az aktivitása, és utána a többi random elsimul. Minden kategóriának megvannak a maga trolljai, provokátorai, értékelésmanipulátorai, a szerencsétlenek akiknek reggel, délután, este és éjszaka is látod állandóan a kommentjeit, mert itt élnek, stb. De azt túlzás lenne állítani, hogy ez alig néhány tucat ember - kategóriánként esetleg, de abból is van vagy 30, alkategóriából 100-nál több. Minimum több száznak kell lennie.

febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Balázskát tudom mondani, akit ismernek itt sokan. Szegény egy igazi vesztes, de a legnagyobb baj az vele, hogy sajnálatja magát mindenhol. Nem hallgatja meg a jó tanácsokat, csak panaszkodik, hogy vele az élet mindig rosszul bánt. Holott ő az, aki nem tett soha semmit azért, hogy jobb legyen neki.
febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!