Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek hány felhasználója...

Szerintetek hány felhasználója lehet a Gyakorikérdéseknek? Mennyien használhatják az oldalt?

Figyelt kérdés
Úgy értem mennyien vannak és közülük mennyi lehet az aktív tag, a napi szintű felhasználók, az úgymond keménymag? Meg én azon is gondolkodtam, hogy lehet egy tagnak vajon több fiókja is?

febr. 8. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
a keménymag: 5
febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

30 napos toplistát nézd meg. Még a lista 500. helyezettje is napi átlagosan 46 pontot szedett össze (1 kérdés: 3 pont, 1 szavazás: 1 pont, 1 válasz: maximum 5 pont).

A kategória toplistán 1 ponttal akár a 10 ezredik helyezésig is lecsúszhatsz, így azt a kategóriát az elmúlt 30 napban legalább 10 ezer darab fiókból legalább 1 pontot érő interakcióra használták.


Az, hogy miért tűnik alacsonynak az aktivitás és kevés a válaszadó vagy kérdező, az egyrészt kategóriafüggő, másrészt a 30 napos toplista első 1-2 oldala a válasz rá. Itt már találsz olyan fiókokat amik havonta akár 800-1000 darab kérdést is kiírnak, és ezekkel szemetelik tele az oldalt. A sok önismétlő, bugyuta álkérdéssel elöntött kategóriákat egy idő után megunod, mert minden nap ugyanazt látod.


És még mindig van olyan, hogy valaki több másodlagos fiókból húzza fel a saját válaszának hasznosságát, és nyomja le az összes többit, csak hogy mindenáron neki legyen látszólag igaza.

febr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
94%
Szerintem már csak pár százan legfeljebb. Ez az oldal már túl van a fénykorán. Sokszor érződik erősen, hogy ugyanaz a néhány ember válaszolgat...
febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Messze nem pontos válasz a kérdésre, de ez is mutat valamit.

A hónapok 3. hetének csütörtökén szoktam megnézni; így ez január 18-i adat.

A toplistákban 5975 különböző felhasználónév szerepelt. Valamennyi pontatlanságot okoz a (tiltott név), mert nem lehet tudni, hogy hány különböző felhasználót takar. Akkor, egy toplistában 5 (tiltott név) volt a legtöbb, ami előfordult, tehát ennyi ilyen nevű különböző felhasználó biztosan van a toplistákban, beszámítottam őket. Viszont, hogy több toplistában is előfordult valamennyi, nem tudhatom, hogy melyikben mennyi az, aki az 5 valamelyike, vagy azon felüli, ezért azokat nem számoltam be.

Az 5975-ből 1816 volt az olyan felhasználó, akinél a változás oszlopban egy vagy két felfelé mutató kék háromszög volt, azaz, az előző naphoz képest gyarapodtak a pontjai. Az 1816-ból 465 olyan volt, akinél két kék háromszög volt, tehát 25-nél többel nőtt a pontjai száma az előző naphoz képest.

febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!