Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bent vagyok egy lány társaságb...

Bent vagyok egy lány társaságban, de az egyik lány csak velem nem “enyelgős”. Nem bír?

Figyelt kérdés

Bent vagyunk többen lányok (én is lány vagyok), közös sport miatt.

Van egy csaj a társaságban, aki mindenkinek szinte a nyaka köré mászik, cukiskodik, kedveskedik, boostolja a többieket, de már szinte hihetetlen, nem őszinte módon.

Akármit mondanak egyetért, szerinte mindenki cuki, szép és jó, csak velem nem viselkedik így. Nem bántott engem soha, csak szimplán velem nem ilyen meleg a viselkedése.

Őszintén bevallom, nekem ez nem is tűnik őszinte viselkedésnek, talán csak azért csinálja, hogy mindenki elkönyvelje “cuki csajnak”.

Én megvagyok enélkül is, csak érdekelne, miért teszi ezt másokkal, ha velem nem?

(Sose egy rossz szavam nem volt felé, mindig kedves vagyok vele (nem ilyen enyelgős szinten, de kedves)).


febr. 11. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy csak látja rajtad, hogy nem vagy vevő az ilyesfajta közeledésre, míg a többiek visszajelzései pozitívak számára.
febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

Nemtudom, de nekem is a nyakam köré mászhatna egy ilyen cuki csaj. Az én társaságomban bezzeg nincsenek ilyenek.


21/L

febr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 nem láthatta, mert nem is közeledett így az elejétől.

Az tény, hogy nem vagyok rá vevő, szerintem sosem őszinte az ilyen.

febr. 11. 12:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Én szeretem a véleményemet kimondani, az ellenvéleményt, nem elfogadni minden ember tettét úgy, ahogyan van.

Egyszer az egyik lány arról panaszkodott, hogy milyen gonosz vele a tanárja, holott el is mondta az érthető indokot, miért.

Én meg elmondtam neki, hogy neki is változnia kéne, nem csak a tanárnak, kell egy kis önreflexió. Ez a “kedves, cuki, rózsaszín unikornis pukis” csaj meg elkezdett jajjongani, hogy milyen gonosz a tanár, ez a csaj meg milyen kis cuki, ártatlan szegényke.

febr. 11. 12:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek beszélnek ki másokat a hátuk mögött és később ilyenek lesznek a főnök kiskedvencei
febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!