Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megtalálni a...

Hogyan tudnám megtalálni a boldogságot?

Figyelt kérdés

Lehet egy picit hosszúra fog sikerülni de sorry. Kezdem 👇


20-éves fiú vagyok, és egy kisebb faluban élek egyedül nehéz anyagi körülmények között munka nélkül. Itt nőttem fel, tehát a faluban majdnem mindenkit ismerek, de sehol nem találok munkát hosszútávra, heti egyszer kétszer alkalmaznak raktár takarításra, de az nem elég kajára sem. A faluban ahol élek eléggé rosszindulatú pletykás csúnya beszédű emberek élnek, akik tiszteletlenül beszélnek velem, azért mert nem vagyok olyan anyagi helyzetben mindt ők, és semmit nem tettem le az asztalra, párkapcsolatom nincsen mert abban sincs, és nem is volt soha szerencsém, jogsit sem sikerült le tenni. Egyszerűen egy nagy balek vagyok, és egyáltalán nem jöttem rá arra, hogyan tudnák szebb jobb életet élni. Úgy érzem nem is fogok rá jönni, mit tegyek


febr. 11. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsenek ismerőseid mondjuk egy nagyobb városban? Ott a munkásszáló is megoldás lehet. Pl. MÁV nál.
febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyitottság, érdeklődés, tanulás (nyelv is). A motorvizsgához nem szerencse kell:) Ismerkedj magaddal, mi érdekel, mit szeretnél.
febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg költözz el a jobb lehetőségek miatt vagy pedig vállald az utazást a szintén jobb lehetőség okán...

Van nagyobb város 100 km-re? Közlekedés? Kőzvetlen járattal a 100 km sem vészes a szükség nagy úr...

febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is munkásszállót biztosító munkát keress valahol, gondolj rá úgy mint ideiglenes lehetőség.
febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!