Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akit sok igazságtalanság,...

Akit sok igazságtalanság, esetleg súlyos betegség, kihasználás, rossz bánásmód, megaláztatás, trauma ért az életben, hogy tudta feldolgozni és megtalálni a boldogságot? Légyszi csak olyanok írjanak akik átmentek ezen és tudnak tanácsot adni

Figyelt kérdés
Pszichológusi segítséget természetesen kértem de hiába voltam több pszichológusnál és jártam terápiára több helyre is egy szintnel sosem lett jobb a helyzet. Már senkiben nem tudok megbízni és félek az emberektől, de társas lények vagyunk így ez nem jó. ;(

2020. jún. 27. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Családod próbált segíteni?
2020. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy dolgoztam fel, hogy nekem nem kellenek barátok. Így nincs aki atvagjon. Akivel járok tudja, hogy nem bizom benne.
2020. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy, h értelmes célokat tűztem ki magam elé, és azokra koncentrálok. A múltra nem gondolok, mert úgysem tudok rajta változtatni. Keresem az örömöket, pl bicajozás, jó filmek, könyvek, stb. Ha néha eszembe jutnak a rossz dolgok, akkor gyorsan elterelem a figyelmemet. A fehér farkast etetem, nem a feketét. Ha ezt nem érted, akkor nézz utána a tanmesének.
2020. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De értem 3. :) köszönöm.

A családom nagyon gáz, nem is a szüleim neveltek végig, tulajdonképpen pont velük kezdődött az egész csalódás sorozat.

2020. jún. 27. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelelō pszichológus é tud segíteni. Végigjàrtam sok helyet, sok "szakembernél" megfordultam 10 év alatt, mire megtalàltam azt, aki tud segíteni.

Kitartàs, önismeret, kitartàs, önismeret,kitartàs és még egy kis önismeret.

Mérgező szülők című könyv elolvasàsa.

Megérteni, hogy mi miért történik benned.

Talàn ezek segíthettnek.

2020. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem mi miért történik de nem tudom megoldani. Sajnos az ingyenes pszichológusi lehetőségeket kimeritettem a pénzes meg felemésztette a tartalékaimat meg a pszichológuskba vetett bizalmamat is. Szóval nincs rá pénzem. Az a rossz, hkgy mint csak szörnyűlködik meg sajnál, ettől minden rosszabb lesz nem jobb. Ha csak 1 azt mondta volna nincs akkora baj, megoldjuk már jobban éreztem volna magam. Akkor is ha nem mond igazat.
2020. jún. 29. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!