Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy érzem hogy...

Mit tegyek, ha úgy érzem hogy gáz vagyok és nem vagyok elég jó, pedig ez nem igaz?

Figyelt kérdés

Csak az olvassa el aki unatkozik és egy értelmetlen nyafogás akar végig olvasni.

:)


Úgy érzem mindig szánalmas leszek, és tényleg ilyen vagyok, ezen nem tudok változtatni mert ilyen a személyiségem, csak szóval hogy nem gáz vagy szánalmas, csak nem az olyan típus vagyok akit valaha menőnek mondanánk, hanem az aranyos, és nem tudom. Folyamatosan úgy érzem nem vagyok elég jó a közösségnek, és sokszor csak bénázok. Biztosan a srácok folyton bénának látnak titokban (igen, nekem is feltűnt hogy fura módon azt mondom, hogy a srácok, már ez is frusztráló, hogy ennyire érdekelnek a srácok 🙂 ) de igazából néhány lány is, azok a tipikusan menők akik jah értitek... a suliban mindig van az a társaság és nyomás helyez rám az a tudat hogy léteznek. És sokszor olyanokkal tömöm a fejem hogy titokban lenéznek vagy nem fogadnak el vagy valami ilyesmi. Úgy látszik egyszerűen túl idegenek nekem. Pedig tudom hogy nem szeretek olyan közösségben lenni, mert voltam már. Nem figyeltek rám egy senki voltam, és unalmas volt, mert olyan témák vannak amik. Szóval pletykák és tök érdekes de egy idő után unalmas. Olyanokon nevetnek amik nekem annyira nem viccesek. Kibeszélések és indokolatlan lenézések. Én is tudok kibeszélni meg pletykálni de nekem ez nagyon sok. És egyszerűen rosszul vagyok mennyire lenézőek tudnak lenni (pl sztem ők melegek, meg utálom csak mert létezik, nagyon szépen fogalmazva) és igen, csak nem tudom. Azon is ki vagyok hogy nem tudok tökéletesen teljesíteni, hogy sztem nem vagyok elég jó ahhoz képest, mint amennyit el kéne érnem. Tanulmányi szintről beszélek, (pl csak 88%-kot értem el a dogában ami biztos ötös, de akkor is a legmagasabb 93%) bosszant hogy vannak azok a zsenik akiknek mindig mindent tökéletesen csinálnak, irtó okosak és úgy érzem soha nem fognak észre venni és gáznak tartanak. És tudom hogy ez erős dramatizálás, túlreagálás, felesleges maximalizmus, nyafogás meg minden. Csak szomorú vagyok és ezért írtam most egy kérdést és elpanaszoltam, hogy nem szeretem azt hogy úgy érzem nem vagyok elég jó és nem felelek meg eléggé. Vicces mert én egy optimista jó életet élő ember vagyok, vannak igaz barátaim szerető családom, és utálom ha felnéznek mert túl nagy nyomást érzek ilyenkor, és nem vagyok a legjobb, soha nem voltam, 3-asról indultam és most 5-ös vagyok mindenből, szóval nem az van hogy mindig csak jót kaptam, volt sokszor 1-esem és nem azért szerzek 5-ősöket hogy jobbnak tűnjek, hanem mert fontosak a jegyek nekem. Szóval nem olyan a személyiségem és mégis most ilyen vagyok. Szeretek önmagam lenni, szeretek buta lenni mások szemében, de most közben olyanokkal tömöm a fejem hogy nem vagyok elég jó. Persze igaz, hogy kifejezetten annyira fontos mások véleménye nekem, hogy azért nem szeretem ha felnéznek, mert félek hogy csalódnak bennem és ha menő vagy nagyon sok esélye van hogy negatív érzéseket táplálnak irántad és egy rossz szótól is elsírom magam annyira könnyen könnyekbe török. De mindegy csak miért foglalkozom a menőségen mikor nem is akarom és miért kell sanyargatom magam? És miért érdekelnek a srácok?! Nem akarok velük foglalkozni vagy kedvelni bárkit de ez is csak azért van mert most hirtelen úgy érzem mindjárt valakit meg kedvelem mert helyes mert nekem muszáj mindig kedvelnem valakit még akkor is ha nagyon nem akarok és emiatt most folyton arra gondolok nem vagyok elég jó, sőt nem is ismerem nem is kedvelem de nem is akarom. És most is a telóm képernyője tönkrement miattam. A számológépet is mindig elejtem és most biztos tönkrement és béna vagyok. Láttam valakiket biztos gáznak tartanak. Kedvesek voltak velem de én nem tudtam olyan hangulatos lenni, biztos nem örültek annyira csak kedvesek. És most egyszerűen csak éretlenül viselkedem és a semmin nyafogok. T.T

Tudom hogy ott a probléma hogy nem nyitok feléjük de nem annyira könnyű mindig, nem megy 0/24-ben és unalmas vagyok, nem tudok jó beszéd témát és idegesítő is. Bár ők ia azért eléggé elutasítóak és ezt most őszintén reálisan mondom. Tudok néhány pletykát, láttam miket írtak/ beszéltek/ tettek, szóval kicsit beképzeltek és gyerekesek ha azt nézem miken nevetnek és mennyire nem tisztelik a többieket. Lehet nem kifejezetten mutatják de ha együtt nevetnek már azt jelenti benne vannak. Meg van egy valaki aki kifejezetten bunkó olyan borzalmas dolgokat mond és ír.... és népszerű szóval (:

Az élet gyönyörű

Ennek semmi értelme

Amúgy ha valaki ír és helyre ráz azt nagyon megköszönném

Bocsánat hogy ilyen hossszú és hogy erre pazaroltad az idődet.



febr. 14. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megírod a lakcímedet, küldök neked egy enter billentyűt ajándékba!
febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
😂 miért?
febr. 14. 23:54
 3/4 anonim ***** válasza:
8%

Pontosan! A Semmin nyafogsz.


Nyaf nyaf nyaf.


Szóval fejezd be a hisztit.

febr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sportoljal. Probalj ki uj sportokat.

Hallgass zenet.

Menj mas varosba korulnezni.

Az uj baratok majd hozzadcsapodnak,csak menj minel tobbet oda,ahova eddig nem jartal.

Idmerj meg par uj embert,vmelyikbol biztos lesz konolyabb baratsag.

febr. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!