Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik naplopók az lusták vagy...

Akik naplopók az lusták vagy csak felismerték hogy nem akarnak ebbe a rabszolga kozpontu világba részt venni?

Figyelt kérdés
febr. 15. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Én csak szimplán lusta vagyok. Ebbe a rabszolga központú világban meg úgy is részt kell venni ha az ember nem akar éhen halni, vagy megfagyni télen.
febr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Minek dolgoznának?

Aki nem dolgozik csak kijátssza a rendszert 50 milliós autóval jár aki meg dolgozik kapja a magyar minimálbért

Majd hülye lenne elmenni dolgozni

febr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Lusta vagyok, de azért dolgozni kell. Senki sem fog ingyen adni semmit, kell pénzt keresni, és a családom se gazdag, nincs aki szponzoráljon.

Szerencsére nem fizikai vagy 12 órás irodai munkám van. Kényelmes 8-tól 4-ig, és nem is muszáj mindig bent lenni, lehet bárhonnan dolgozni (vagy nem dolgozni, ha nincs annyi munka).

febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Lusta nem vagyok, de a szabadságot szeretem, és magamnak akarom termelni a pénzt, nem másnak. Ha lusta lennék, ez sem menne, de ha valaki szerint attól vagyok lusta, mert nem akarok korlátozva lenni, egynek kezelve a 100-ból (pl. ha valaki hibázik valamit, engem is ér a negatív hatása, miközben én minden szabályt betartottam, teszem azt abuzálják a szünetet, emiatt szigorítanak a szabályokon), valaki más beosztása szerint élni a napjaim, hajrá, felőlem azt gondol amit akar. Inkább leszek lusta, de boldog, mint szorgalmas, de nyomorult.
febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
A hangya egész nyáron gyüjtögetett, szaladt, dolgozott, a tücsök meg csak mulatozott zenélt vígadott. Aztán jött a tél..és mindkettő megdöglött. Na én e szerint próbálok élni :D
febr. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább lusták, de eleinte csak még rájöttek az értelmetlen gürizésre.
febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mégis az ilyen lusta emberek a legnagyobb irigyek.
febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lusták. Mivel nem kell a "rabszolga" világban részt vennie senkinek, megtermelhetsz saját magadnak is mindent. De aki naplopó, az ezt se teszi.
febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
Felismerték hogy nem akarnak ebbe a rabszolga központú világba részt venni.
febr. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!