Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért járnak nyaralni?

Az emberek miért járnak nyaralni?

Figyelt kérdés
Én gyerekkoromban Mindig voltam Görögországban nyáron.. de engem sosem érdekelt hogy " külföldön pihenjek". Így felnőtt korban már főleg nem érdekel.. lenne rá pénzem de úgy gondolom hogy csak pénzkidobás el menni valahová 1-2 hétre és ott pénzt költeni... mondjuk munkamániás vagyok az tény.. csak munka és munka és pénz gyűjtés.

febr. 16. 03:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
83%

"Idétlen pazarlásnak tartom, mert kevés olyan körülmény van meg külföldi környezetben, amely nem található meg Magyarországon."

Csak a legalapabb, ami bárkinek eszébe jut: tengerpart. Egyébként ahhoz messzire sem kell menni, pár óra alatt el lehet jutni a horvát tengerpartra (jó, az ország északkeleti részéből nyilván több idő, mint mondjuk Baranyából).

De ezen kívül még egy csomó dolog van, amit ha látni akarsz, külföldre kell menned, mert Magyarországon nincs. Főleg, ha valaki kimondottan az adott országra, vagy annak egy városára, helyi nevezetességére kíváncsi. Nem mintha Magyarországon nem lenne látnivaló, de más országokban is legalább annyi van.

febr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%
Magyarországon is lehet nyaralni. Mi városnézős belföldi nyaralásokra mentünk az elmúlt években. Jó volt kicsit kiszakadni Budapestről. Eger, Veszprém, Debrecen, Esztergom, Keszthely, Székesfehérvár voltak az úti célok.
febr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
21%
😂😂😂azért elképesztő hogy van aki össze akarja egyáltalán hasonlítani a külföldi nyaralást egy itteni kiruccanással 😂
febr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!