Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért járnak nyaralni?

Az emberek miért járnak nyaralni?

Figyelt kérdés
Én gyerekkoromban Mindig voltam Görögországban nyáron.. de engem sosem érdekelt hogy " külföldön pihenjek". Így felnőtt korban már főleg nem érdekel.. lenne rá pénzem de úgy gondolom hogy csak pénzkidobás el menni valahová 1-2 hétre és ott pénzt költeni... mondjuk munkamániás vagyok az tény.. csak munka és munka és pénz gyűjtés.

febr. 16. 03:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%

Többféle oka is lehet.

Engem most elsődlegesen az érdekelne, hogy a helyi csajokkal legyenek nyári kalandjaim. Mondjuk elmegyek Brazíliába, felszedek valamilyen csajt ott valahol. És abban az 1 hétben sétálunk a városban, az óceánparton, közben naponta többször is szexelünk a Hotelben.

febr. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%

Kinek a pap, kinek a papné. Sok embert ismerek, akik jól elvannak egy helyen. Én pl szívesen utazom, egyre inkább szeretem az alacsony komfortú saját szervezésű csavargásokat. Nekem ez az érdekes.


Aki pénzügyileg tekint a világra, annak más szempontjai vannak.

febr. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Nyaralni azért járnak az emberek, vagizni a többi elött nézd nekem mire telik neked meg nem. Minden nap a közösségikre vagy 100 foto minden xarrol.
febr. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Mert ha nem utazol az olyan mintha egész életedben ugyanazt a könyvet olvasnád el újra és újra.
febr. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

Mert egy fos az életük, egész évben dolgoznak, hobbijuk nincs.

Ennyi, ami kiszakítja, őket az unalmas hétköznapokból.

febr. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%
Életemben nem voltam nyaralni 50/F felesleges időtöltésnek tartom , nyáron aratás , télire takarmánybehordás , télen favágás és minden más jószág .
febr. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Szeretek más tájakat, más kultúrákat, más ételeket megismerni. Szívesen búvárkodom, hajózom, járok múzeumokba, úszom a hullámok között. Érdekelnek a vulkánok, a múlt, a történelem. Lehet, hogy "fos az életem" egyes emberek szemében, amiért nem a négy fal között töltöm a szabadságom meg a szabadnapjaim, de ez a legkevésbé sem érdekel, közösségi portálokra sem posztolok soha, a saját szórakoztatásom miatt teszem. Szívesen költök kultúrára, utazásokra, hajókra, búvárkodásra, különleges ételekre, ellenben az autók, a divat, műköröm, mozi, kötögetés teljesen hidegen hagy, minden ember más, egyiket ez érdekli, a másikat az, kár ezen értetlenkedni.
febr. 16. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretem a környezetváltozást, élményeket és nem csak úgy lehet nyaralni, hogy egymilliót eltapsolsz egy hét alatt.
febr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a természetet, ezért nekem kevés az, hogy csak a magyar vidéket ismerjem csak. Minden egyes utazással új ember leszek, új kultúrát ismersz meg. Pl. tavaly áprilisban Dominikán nyaraltunk a párommal (vízicsillagot is fogtam kézben). Decemberben valami oknál fogva úgy éreztem, hogy szeretnék megtanulni spanyolul, önszorgalomból el is kezdtem. Plusz az ott készített koktél annyira ízlett, hogy itthon el is elkészítettem, még nyáron. Előtte való évben Horvátországban voltunk, onnantól kezdve pedig heti egyszer sós vízben áztatom magam otthon.


Láthatod, hogy két utazás során mennyi új szokással lettem gazdagabb, amit a négy fal között nem tudtam volna megszerezni. Sőt, a dominikai nyaralás előtt nem hallgattam latin zenéket, most még leginkább csak azokat hallgatok.

febr. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Jav. tengeri csillag ☺️
febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!