Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van naponta egy 20 perc...

Van naponta egy 20 perc szabadidőtök magatokra?

Figyelt kérdés

febr. 16. 14:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Leginkább egyetemistáktól kérdezem.
febr. 16. 14:13
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Fősuli alatt tényleg csak napi 20 percről lehetett beszélni. Aztán rájöttem hogy csak egyszer élünk, ezért már évi 365 nap szabadidőm van.
febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
amikor bejárósként tanultam, akkor semmi szabadidőm nem volt.
febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
#2 Csöves lettél? :)
febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egyetemistaként volt a legtöbb szabaidőm (ha csak a 18 feletti időszakokat nézzük). A legkevesebb meg gyed alatt.
febr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
63%
Most van, egyetemistaként nem volt, mert végig dolgoznom kellett mellette.
febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van. Ez egyfajta énidő számomra, pihengetek, mobilozom, zenét hallgatok, rajzolgatok, ilyenek..
febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van, olvasni szoktam olyankor.
febr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére több is, bár már dolgozom.
febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére most igen, de pl. szakmai gyakorlatom alatt ez nem volt elmondható. 12-14 órákat dolgoztam, és csak olyan munkákat kaptam, amit egy ott dolgozó is. (ezzel azt szerettem volna mondani, hogy rendesen dolgoztam, és nem kaptam könnyítést - ami jó volt, mert nagyon sokat tanultam, de konkrétan munkából és alvásból állt a napom..) Semmi időm nem volt magamra, rosszabb napokon az alvásidőmből csippentgettem, de az sem volt a legjobb ötlet.


Előtte évekig bejárós voltam, gimi és egyetem alatt is, mindegyik ~50 perces buszút egy irányba, az előbbinél teljesen jól bírtam a strapát, az utóbbinál azért már fáradtam. Voltak olyan napok, hogy reggeltől estig óráim voltak, majd hazaértem, és szinte már estem is az ágyamba.


Jelenleg az utolsó félévemben vagyok, és egyszerre történik a gyakorlat, és szakdoli írása. Most nyugisabb helyen vagyok, de már látom, hogy sűrűsödnek a dolgok.

febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!