Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriát égethet ha...

Mennyi kalóriát égethet ha naponta 21-kmt sétálok szabadidőmben?

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdtem elsőnek 10 km volt és folyamatosan emeltem a gyakoriságot és a távot. Mostanra eljutottam oda hogy 21 km/naponta, mondhatni se kutyám se macskám, se párom, csak dolgozom és utána szabad vagyok, így belefér az időmben az a napi 4-4,5 óra amit erre szánok. Viszont nem tudom mennyi kalóriát égethet valójában, mert elvileg a kalkulátorok nagyon csalnak mivel beleszámolják azt is amit a pusztalétezés égetett volna el. (ezt a sétát csak akkor hagyom el ha nagyon viharos esős idő van)

jan. 30. 21:40
 1/4 anonim válasza:
38%
jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
26%
Első vagyok. Szerintem szuper pontos adat nincs erre. Elvileg 50-60 kcal felel meg 1 km-nek. Véleményem szerint függ a testi paraméterektől, tempótól, stb, de én csak egy laikus válaszoló vagyok.
jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Nekem 80-100 között mér az órám egy óra sétát, ami kb 5 km. De ez függ a tereptől, az időjárástól, a kipihentségemtől. Meg én egy vékony edzett nő vagyok, kicsi a fogyasztásom, másnak ennél lehet jóval több.
jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon fugg a mereteidtol. En az enyimeket a tapasztalatok alapjan 110 kcal / fel orara tippelem alacsony lanykent.

4 oraval szamolva ez neked 880 kcal

jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!