Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél hogyan vélekedte...

Ismerkedésnél hogyan vélekedtek arról, ha szerepel a másik bemutatkozásában, hogy unatkozik?

Figyelt kérdés
Nálam nagyon kizáró ok. Nekem is van hobbim, érdeklődési köröm, feltudom találni magam. Minimum, hogy a másik is tudjon mit kezdeni magával. Egy szimpatikus fényképes bemutatkozást olvastam, egészen addig, hogy az utolsó mondat az volt, élete unalmassága miatt keres társat... Ez kiábrándító, nem azért vagyok, hogy bárki unalmát enyhítsem. Az máris más lett volna, ha azt írja hiányzik egy társ. Ti, hogy vagytok hasonló helyzetekkel?
febr. 16. 16:33
A kérdező szavazást indított:
én is pontosan így gondolom
nem untakozok, olyan társat keresek, aki nem unatkozik
én unatkozok, de olyan társat keresek, aki nem
én is sokat unatkozok és olyat társat keresek aki unatkozik
ezen még gondolkozok
nekem minden mindegy örülök, ha találok valakit
ez a téma nem foglalkoztat
szerintem teljesen semmi a jelentősége ennek
nálam az unatkozás redflag
nálam az unatkozás nem redfalg
12 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy az unalom élete mely területére terjed ki, ha az unalom = azzal hogy a másik legyen 100% szórakoztatópartner és nélküle a szabadidő elképzelhetetlen, akkor menekülés...
febr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit félre értetted az unalmasság szót, az nem azt jelenti, hogy unatkozik... csak azt, hogy pl: monoton az élete, mert dolgozik, haza megy csinálja a házimunkát majd pihen, mert már nincs másra energiája, szabadidejében meg nem jár el sehova mert egyedül nem érezné jól magát.
febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!