Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért köszönt fel olyan...

Miért köszönt fel olyan Facebookon aki a való életben utàl/ fel se akar ismerni az utcàn?

Figyelt kérdés
Ti hogy reagàlnàtok ezt le? Felköszöntenétek születésnapján ti is őt?

febr. 16. 17:20
A kérdező szavazást indított:
Nem reagàlnék
Megköszönném
Visszaírnék neki én is
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Milyen kapcsolatban vagy az illetővel?
febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, de nekem nincs kint a születésnapi dátumom se. xdd Így fel se tudnak köszönteni.. Elég balfasz vagyok. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pàr éve munkatàrsak voltunk. Jó volt a viszony köztünk addig amíg nem ment galyra a kapcsolata. Próbàlt ràvenni hogy én is szakítsak a pàrommal. Ez nem jött össze neki. Azóta pletykàl rólam de nem foglalkozom vele. Viszont ezt furànak tartom hogy felköszönt.


Én is azon filózom hogy le fogom venni.

febr. 16. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs fenn. Nincs szükségem rá, hogy képmutató senkik írogassanak. Aki számára fontos vagyok, az tudja fejből a szülinapomat és én is az övét.
febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ugyanezt érzem 4-es😌 Ugyanúgy bànjanak velem az interneten mint a való életben.

Jó ötlet levenni a szülinapot.

Köszönöm a gyors válaszokat.🙂

febr. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!