Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek ki egy toxikus...

Hogyan lépjek ki egy toxikus közegből?

Figyelt kérdés
Nem akarok litániát írni. Röviden annyi, hogy egy baromi toxikus családban nőttem fel, sajnos az idők folyamán ez sok mindenre rányomta a bélyeget, gátlásos, szorongó, depressziós lettem szép lassan, az iskolában is csúfoltak. A 20-as éveim felében is a depresszió játszott főszerepet, a lakást alig bírtam elhagyni, csak alkalmi munkákat végeztem néha-néha. Majd, kb egy 2 éve kezdtem ezt megelégelni, jelentkeztem egyetemre, hogy kitörjek ebből borzalmas helyzetből, a poklok poklát éltem meg, új helyzet, új város, csak apámra számíthattam anyagilag, de anyám toxikus viselkedése őt is bekebelezi, így lelki támaszt ő se tud nyújtani. Nehéz egyetemre járok, szeretném elvégezni, de egyszerűen nem tudom mit tegyek, teljesen tanácstalan vagyok, nagyon szeretnék róluk leválni. Elegem lett így 25 évesen a folyamatos degradálásból, hogy hol kéne már tartanom, stb. 25/f
febr. 17. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Költözöl elmész.
febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elköltözöl.
febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha ez olyan könnyű lenne. Kolis vagyok amúgy.
febr. 17. 14:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az jó. Ritkán járj haza, és maradj bent nyáron diákmunkázni, vagy gyakorlati helyen dolgozni.
febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tanári mellett kicsit nehéz dolgozni, de majd meglátjuk. 😕
febr. 17. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És akkor milyen válasz felelne még neked?
febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!