Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy az összes...

Hogy lehet az, hogy az összes ismerősöm kijut Hawaira meg hasonló helyekre, én meg strandra nem tudok elmenni?

Figyelt kérdés

febr. 18. 00:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%

Úgy hogy ezek szerint gazdag barátaid vannak, te pedig a takarító vagy a cégnél.


Most őszintén, honnan tudjuk ennyiből?

febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát Facebookra rakják ki, de valamelyik ismerősöm pizzafutár. Hogy telik ilyenekre?
febr. 18. 00:04
 3/27 anonim ***** válasza:
3%
Lehet örökölt vagy van földjük.
febr. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy nem kell ám mindent elhinni, amit face-en látsz, azt tudtad?
febr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
17%
Megtakarítás, örökség, kitartó munka… ismerek olyat, aki évekig gyűjtött egy ilyen nyaralásra. Gondolhatod, hogy nem a pénzfáról szedik a lovettát.
febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%

Erre mit mondjak? Nekem volt egy barátom, folyton töllem kért nagyobb összegeket kölcsön. Én nem mentem sehova, spóroltam, ő meg utazott mindenfele, éttermezett orrba-szájba.


Egyre jobban megromlott a barátságunk, aztán el is zárttam a pénzcsapott... onnantól nem is keresett többet. Le is állítottam a facebookon a követését, azóta se néztem rá, hogy merre jár, mit csinál, biztos talál mást, akitől kölcsön kérjen ehhez.

febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk úgy, hogy gyűjtenek? pár hó alatt kijön belőle.

ha hitelmentes lakása, autója van, az meg végképp könnyebben kijön...

én jól keresek, de házra éveket várhatom, hogy meg tudjam venni...

febr. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
39%
Nem olyan drága mint ahogy gondolód, föleg ha magadnak szervezed. Pl ha dohányzól 2-3 év alatt valoszinű simán elszivod egy Hawai utazás árát.
febr. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
38%

Úgy, hogy tesznek érte, te pedig csak annyit, hogy irigykedsz.

Te mit teszel azért, hogy külföldön nyaralj?

febr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
A Facebook nem a valóság.. Lehet, hogy csak photoshop.. Egyébként meg aki a Facebookon dicsekszik az utazásaival, annyit is ír: a semminél is kevesebbet...
febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!