Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számít egy embernél az első...

Számít egy embernél az első benyomásnál, hogy milyen a hangja?

Figyelt kérdés

Én magamnál azt vettem észre, hogy ahogyan megszólal az ember (és nem feltétlen arra gondolok, amit mond), teljesen meg tud róla változni a hangja alapján a véleményem.

Pl tudtam egy lányról, aki tesómék iskolájába járt, tök szép csaj volt, babapofival, olyan kedves, dallamos, fiatalos hangot képzeltem neki, erre mikor élőben találkoztunk és meghallottam a szinte aatrox hangját, lehűltem és kicsit illúzióromboló volt. XD


febr. 18. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább annak az iskolapéldája, hogy emberek felruháznak másokat pozitív vagy éppen negatív tulajdonságokkal ismeretlenül, kialakul a fejükben egy kép, aztán a valóság teljesen más és sokként éri őket.


Azért volt illúzióromboló, mert az illúzióidban (amit te találtál ki) teljesen más képzeltél el, de az nem a valóság.

febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Thunderfairy ***** válasza:
13%
Nem jelent semmit az hogy kinek milyen a hangja.
febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam fontos. (F!)
febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én társkeren ismerkedtem egy aranyos udvarias tanuló pasival. Aztán felhívott.

Nem lágy bársonyos vagy aranyos hangja van mint általában a pasiknak, hanem vmi markáns erős parancsolós katonás pattogós kemény mély. Teljesen eltèr az eddog hallottaktpl, úgy kb az összes megszokott átlagos pasihang közül kiütközik.


Szerintem valami edzőnek való vagy kiképzotáborba való hangja van alaphangon. Mert amugy nem hangosan beszél nem ordít de az is mély és erős.

febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azota nagyon beszelni se akarok vele szóban

Nálam is valahogy hatással van a hang is.

4.vagyok

febr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez pl.katonai hang. De annak a csávónak nem ilyen magas vékony a hangja hanem mélyen ilyen erős

[link]


Mikozben nővel beszél telefonon..akkor milyen lehet ha ideges?

febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, már amikor kapcsolatot szeretnék valakivel. Amúgy nem érdekel annyira, hogy kinek milyen a hangja. De abban, hogy megtetszik valaki, abban nálam fontos szerepe van az orgánumnak. Ha valaki külsőre tetszik és nem olyan a hangja, akkor már kevésbé találom vonzónak. Valamiért én így vagyok vele, de biztos van, akinek nem fontos.
febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!