Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít valamit, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít valamit, hogy egy fiúnak milyen hobbija van a lányoknál és az első benyomásnál?

Figyelt kérdés
Valami következtetést le lehet vonni abból, hogy mi érdekel egy srácot? Egy fiú érdekesebb attól ha van egy érdekes hobbija?

2017. aug. 17. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :D cross :D
2017. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 DollarDog ***** válasza:
Attól függ! Milyen hobbid van és mennyi! Több hobbi=nyitotabb vagy! Ha unalmas a hobbi amit űzöl akkor az nem fogja érdekelni őket! De nem minden a hobbi! Ha valakinek nincs hobbija ugyanolyan sikerrel tud ismerkedni! Ha van egy egyéni személyiséged akkor nyert ügyed van!
2017. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Igen fontos. De ez minden lányná változó, hogy mit szeret. Pl. nekem jobban tetszik, ha a fiú mondjuk gyíkot vagy teknőst tartana, mert kutya minden háznál van. De van aki a kutyusos fiúkat szereti jobban, mert azok aranyosak. Tehát igenis számít.
2017. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ha pl.a verekedés a hobbija, az nem egy jó pont.
2017. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt is egy lapon veszitek hobbiként ha mondjuk kutyát tart vagy focizik, motorozik? Úgy értem, hogy egyforma szinten állnak? Mindegy, hogy "csak" kutyát tart vagy sportol valamit?
2017. aug. 17. 12:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Én crossozom+ otthonilag átépített Rally autót hajtok
2017. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán érdekel mi a hobbija. A lényeg, hogy jól el lehessen vele beszélgetni, kedves, megértő stb. legyen. Az tök aranyos dolog szerintem, ha mondjuk valaki kutyát tart és a motorozással sincs semmi gond. Véleményem szerint egy szinten állnak. :) Nekem amúgy kb. semmilyen hobbim nincs, szóval lehet azért gondolkodom így...
2017. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ez szép! :)

Azt hittem csak az a valaki ha vállam menő sportos, pénzes hobbija van

2017. aug. 17. 12:39
 9/15 A kérdező kommentje:
Valami menő*
2017. aug. 17. 12:39
 10/15 DollarDog ***** válasza:

A hobbi ahogy irtam nem minden :D az csak kis + de nem sokat lendit azon aki te vagy :D

De amúgy a kutya tartás az mióta hobbi? :/ nekem két kutyám van akkor én extrém sportoló vagyok vagy hogy van ez? :D :D

2017. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!