Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire nézhetett hülyének...

Mennyire nézhetett hülyének magában a fogorvos?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a fogorvosi beavatkozásoktól. Elmentem fogtömésre és nagyon remegtem a helyzettől, kellett öblíteni és majd kiremegett a kezemből a pohár.
febr. 19. 12:29
1 2
 1/13 Psycho ***** válasza:
57%

Gyanítom, hogy ennél sokkal extrémebb helyzetekkel is találkozott. Te legalább elmentél, és beültél a székbe. És "csak" a kezed remegett (kívülről legalább is kb csak ennyi látszódott). Bátor voltál! 😊


Időről időre találkozik a fogorvos olyanokkal is, akik kisebb pánikrohamot kapnak a székben, ordítanak, kapkodnak, dobálják a fejüket, stb. De valószínűleg őnáluk is már csak legyint egyet, legfeljebb kicsit bosszantja, de nem fog azon tépelődni, hogy "fuu milyen hülye volt ez az ember" - a rutin miatt.

febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Megszokták már, én akkor elájultam bölcsességfog húzás előtt mielőtt beültem volna a székbe. Szépen felsegítettek, adtak valami gázt amitől megnyugodtam és elővett valami extra erős érzéstelenítőt.
febr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
A fogorvosoknál ez egy mindennapi jelenség. Rengetegen félnek tőlük :)
febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Nyugi, szvsz az emberek 90%-a így reagál. Mégiscsak egy fog, egy csont, közel sérülékeny lágyrészekhez. :) Évekig halogattam egy foghúzást, annyira phostam tőle :D aztán kiderült, hogy tök fölösleges, semmit se éreztem.
febr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Semennyire, sokan izgulnak. Akit ez zavar, az ne menjen fogorvosnak. Cserébe jól keresnek vele, szóval el kell fogadniuk az ilyen dolgokat, ez a munkájukkkal jár. Ne érezd magad rosszul emiatt.
febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%

Semennyire! Felnőtt emberek szoktak sírni is fogorvosnál!

Én is mindig úgy kezdem, hogy elmondom, hogy nagyon félek :D

febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Ne aggódj, nem nézett hülyének, sok hasonló eset van.
febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Minden napos jelenség ez náluk.

Nekem azt szokta mondogatni, hogy milyen nyugodt vagyok, nahát :) félek, csak elnyomom és mozdulatlan vagyok.

febr. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%

Jajj én is így voltam nemrég. Szólt is, hogy kicsit lazitsak, mert úgy nyomja éppen vissza a fejemet a székhez.

Szerintem napi több ilyennel is találkozhatnak.

febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hú, köszi megnyugtattatok, mert még megyek vissza.:)
febr. 19. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!