Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért néznek...

Az emberek miért néznek 18-nak vagy 18 alattinak amikor már 25 vagyok?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen is az egyik új kolléga nő azt hitte elsőre hogy tanuló vagyok és csak duális képzésen vagyok, meg néha még elkérik a személyimet ha alkoholt veszek.

febr. 19. 18:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert olyan fiatalos vagy, kérdező. 😊😊 Ha elkérik a személyid én azt bóknak venném.
febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%
És ugye az is rettenetesen zavar ha emiatt tegeznek :))
febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2-es értem hogy viccelsz de én még idős koromba is elfogom várni mindenkitől hogy tegezzen
febr. 19. 18:32
 4/31 anonim ***** válasza:
4%

Pedig most reneszánszát éli a magázódás. Agyam eldobtam ennek a kérdésnek a szavazás eredményén: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Magázódjunk egymás között huszonévesen, aha. Ugorjunk vissza száz évet az időben, amikor sétapálcás ifjú urak imigyen jelezték tetszésüket a kiszemeltjüknek: "Megszólíthatom Kiskegyedet? Ön nagyon tetszik nekem. Megengedi, hogy megtiszteljem társaságommal és elkísérjem egy darabon?"


Jó, nyilván romantikusabb és szebb ez a fajta megszólítás, mint a "Jóasegged jösszdugni" közlés, de ennek a modoroskodásnak az 1900-as évek első felében helye volt, most nem annyira

febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudhatom, hogy nálad ez miért van, az sem tudhatom, hogy nő vagy férfi vagy.


25 évesen 15-16-nak néztem ki. Ez nagyon megviselt, hosszan tudnék mesélni.

Nálam egészségügyi okai voltak ennek. Miután ez elhárult és utolértem a koromat, pszichésen akkor is nehéz volt így élni tovább.

febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Noren1989 ***** válasza:
62%
Nyilvàn semmmmmmmi köze a dolognak a külsődhöz.
febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
34%
Novezd meg a szakallad olyanra mint Gyurcsanye
febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
7-es nem növesztem meg mert akkor ott nem tudom bekenni az arcomat arckrémmel
febr. 19. 19:52
 9/31 anonim ***** válasza:
52%
28 vagyok és elkérik a személyim, de ez már az a kor, hogy örülök neki.
febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
51%

8


ha Gyurcsany be tudja kenni, akkor te is.

febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!