Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért néznek...

Az emberek miért néznek 18-nak vagy 18 alattinak amikor már 25 vagyok?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen is az egyik új kolléga nő azt hitte elsőre hogy tanuló vagyok és csak duális képzésen vagyok, meg néha még elkérik a személyimet ha alkoholt veszek.

febr. 19. 18:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy nagyon alacsony? Mert ha gyerekméretu vagy akkor azert nem vesznek felnőttszámba
febr. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
Hát ha ilyen piperkőc fiúcska vagy, aki 25 évesen már arckrémezik, mintha 40 lenne, meg csak azért nem növeszt szakállat, mert akkor ott nem tudja bekenni, akkor ne csodálkozz, ha gyereknek néznek, mert valószínűleg a babaarc mellett a mentalitásod is egy 30 éveseket öregnek látó 16 évesét (inkább lányét) tükrözi.
febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22-es manapság melyik tízen húszon éves nem krémezi az arcát? Ez már egy teljesen normális dolog, én már 14 éves korom óta minden nap be kenem az arcomat arckrémmel. Meg miért látnám öregnek a 30 éveseket?
febr. 20. 14:21
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 vagyok és sose arckrémeztem
febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
52%

26 vagyok de en az ellentete, mellkasszor majdnem megybeer az arcszorzettel, arcszorzet hatarozottan latszik hamar megno es unom vagni geppel mar, tiszta szor vagyok meg a talpam tetejen is van egy par


Aki idosebb nalam nagyjabol ugyanez, valakinek kevesebb valakinek ugyanilyen.


De amit most latok hogy a 20 -23 koruli fiucskaknak nem csak egy darab szor nincs az arcukon es azt latnam ha borotvalkozna, helyette pattanas van es olyan sima bababor hogy majdnem.. na mindegy az alkarjuk is nincs szor vagy pihe van. Nemtom genetkai dolog ez? De kozuluk is van akinek kb olyan mint enyem vagy enyhebb.

febr. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Miért pontoztál le? Az egyik legértelmesebb választ adtam.

febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
25# Na végre itt vagy, már hiányoltalak. :)
febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
vegig ott voltam a hatterben
febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28# 🙂
febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
;)
febr. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!