Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A ti gimitekben kik számítanak...

A ti gimitekben kik számítanak népszerűbbnek, és kik "átlag alattinak"?

Figyelt kérdés

Ti milyenek vagytok, hova soroljátok be magatokat?

Köszi a válaszokat:)



2017. márc. 18. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nem járok, de én voltam az aki még a különcök közül és kilógott.
2017. márc. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Szakgimnázium, de válaszolok ha nem gond:


Népszerűek a nagyszájú, de jó jegyekkel rendelkező emberek. Ők azok, akiket tetteik miatt kirúghatnának, de nem teszi az iskola az átlag megtartása és a versenyeken elért eredményeik miatt.

Persze mindenki kap egy hét hírnevet egy vandálkodás, beszólás miatt, de ha nincs oka az iskolának megtartani őket, akkor nem is fogja.


Átlag alattiak mindig az újak, a 9.-esek. Ők szinte levegőt sem vehetnek ha nem adunk rá engedélyt.


Én középkategóriába sorolnám magam, nem ártok senkinek, nekem sem ártanak, béke és szeretet. :DD

2017. márc. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy osztályközösség van a fiúk és pár lány között, mindenki egyenlően menő, van pár lány akik önként zárták ki magukat ebből a közösségből, velük nem foglalkozunk.
2017. márc. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok gimis, de nálunk az volt népszerű, aki nyitott volt, barátságos, szórakoztató, sok emberhez ment oda beszélgetni, és nem volt igénytelen. Szóval szerintem ritka szerencsés vagyok az iskolaválasztásban, normális, okos emberekkel jártam együtt. 120-an voltunk az évfolyamon, de nem volt kiközösített, mindenkinek volt baráti köre, a hangadók az újakkal is igyekeztek mindig jóban lenni, gyorsan bevonták őket a társaságba.

Magamat gimi alatt sosem tartottam népszerűnek, biztos voltam benne, hogy el fognak felejteni érettségi után, mert 11-ben családi gondok miatt annyira utálatos voltam, hogy ha hozzám szóltak, robbantam, 12-ben meg nagyjából annyi életjelet produkáltam, mint egy szobanövény, és folyton tanultam. De szerencsére megmaradtak a gimis haveri körök :)

22/L

2017. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig volt/van egy sleppem. Nem tudatosan alakítom így, mégis mindig ez a vége. A gimiben is így volt, és nekünk semmit sem jelentett a népszerűség. Aki rajtunk kívül volt, az közömbös maradt a szemünkben.
2017. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!