Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szomorú, hogy egy életünk...

Nem szomorú, hogy egy életünk van, s az anyagi dolgok miatt nem “élhetjük” ki magunkat? Annyi mindent lehetne látni, de van aki az országot sem tudja elhagyni.

Figyelt kérdés
febr. 21. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, de sokan áltatják magukat abban a hitben, hogy jó az, ahogy élnek, (egyszerűen) és elmegy az életük. Lehet, hogy jobb így, mert nem lenne jó, ha mindenki marcangolná magát. Sokan nem is tudják milyen érzés pl utazni, távoli helyeket felfedezni, jól élni. Mert az nem az igazi, ha a Balatonra is csomagolt szendviccsel mennek, bár amikor én gyerek voltam, még a vonatjegyre se futotta.

Sokféle sors van és nagyon sok mindenről le kell mondania az embernek az életében.

febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
A lényeget mindenki meg tudja élni. A szeretetet, szépséget nem csak utazásokon kapod, akár egy csöves élete is csodás lehet, ha jó a hozzáállása. Szerintem sokszor nagyon szomorú az instacelebek, politikusok, gazdag emberek élete, akik megengedhetik maguknak az utazást.
febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs anyagi gondom, de a külföldi utazást feleslegesnek tartom.
febr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!