Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megéri ràszokni a piàra mert...

Megéri ràszokni a piàra mert szomorú vagyok hogy nincsenek jó emberi kapcsolataim?

Figyelt kérdés

dec. 29. 09:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hiába vagyok szép ha 1 éjszaka után mindegyik pali dob mert nem vagyok elég jó nekik.
dec. 29. 09:31
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ne egy éjszakával indíts akkor.

dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha iszok minden jó és csak röhögök a helyzetemen
dec. 29. 09:33
 4/20 A kérdező kommentje:
Akármilyen kapcsolatban fel év után dobnak. Lecserelnek egy tapasztalt k ra
dec. 29. 09:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha iszol akkor lesznek jó emberi kapcsolataid? Vagy hogy jött az eszedbe a "megéri" szó?
dec. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Meg. Fincsi.
dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

"Akármilyen kapcsolatban fel év után dobnak."

Akkor most nem egy éjszaka után? VAgy nem értem.


"Lecserelnek egy tapasztalt k ra"

. Attól Te nem leszel több, hogy másokat ócsárolsz.

dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Meg, abszolút. Alkoholistának lenni jó dolog. Nézd meg a parkban a csöviket.

Milyen vidám emberek nem?

dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az alkoholizmus pozitív irányban fogja befolyásolni a kapcsolataidat?
dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legnagyobb butaság a felvetésed, amellyel ki lehet állni!

28 éves koromig ittam szeszes italt.

Szereztem ivócimborát, - aki abban a nanomásodpercben hátat fordított nekem, amint tudatára ébredt, hogy én már nem fogok már vele szeszes italt iszogatni. -Ennyit a "barátokról"!

Nőként sokkal hamarabb és durvábban ütnek ki az emberen az italfogyasztás fizikai hatásai is, - ne akarj 5-10 éven belül úgy kinézni, mint egy úgy mentén megroggyant automata sz@pógép! -Onnan már nem sok esélyed van visszatérni a Földre!

Drága is az alkohol, mint tudat és emésztési rendszer módosítószer!

-Egy vagyont ittam el suhanc koromban és miután befejeztem az alkoholizálást, csapkodtam a fejem az ajtófélfába hónap végén, - amikor szembesültem azzal, hogy szemben a megszokott első hetes határidővel, csörgött még a hónap utolsó hetén is pénz a zsebemben! -Mondjuk hosszú időn keresztül dohányoztam is - az alkohollal szinkronban!

Az alkoholból egyre több kell ahhoz, hogy ugyanazt a hatást elérd, - ergo, egyre nagyobb anyagi forrásokat kell rá előteremteni, amelynek útja nem feltétlenül a tisztességgel van kikövezve! -Börtönbe is kerülhetsz, ha olyan szinten követsz el hülyeséget! A megszerzés vágya elhomályosít olyan tényeket, hogy a célod elérése közben kiknek és milyen szinten teszed tönkre az életét! -Gondolok itt elsősorban a szűk családi körre, de képbe kerülhetnek közvetlen kollégák családjai is!

S végül a gátlások!

Lehet, hogy a pillanatnyi hatással elégedett vagy, miután lement egy-két stampó/flakon szesz a torkodon, de ha túlzásba viszed a fogyasztás vagy olyan kombót sikerül összeinnod, akkor tudaton kívül eső gátlástalanságot is képes kiváltani az emberből az alkohol. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy amikor az emberek 95-98 %-a egy bármikor élesíthető kamerával, mikrofonnal jár a zsebében - és ennek köszönhetően képes bármikor, bárkiről, bármilyen okkal - kompromittáló felvételeket készíteni, örömmel vennéd, ha elkezdene valamelyik zsarolni, ill. feltolná a netre a gátlástalan viselkedésed bizonyítékát csak azért, hogy megszégyenítsen!

Gondold újra légy szíves az egész történetet!


Amit én javaslok:

Javaslom, tarts egy önvizsgálatot és ha megtalálod azokat a részleteket, amin talán érdemes lenne változtatnod, akkor kezdj hozzá a változtatás(ok)nak!

Ha nem találsz hibát, akkor beszélj erről egy pszichológussal, - akinek nem az a feladata, hogy megoldja a problémáidat, hanem az, hogy segítsen feltárni azokat és azok megoldásaira javaslatokat tenni!


Száz szónak is egy a vége:

Nem önmagad és a környezeted tönkretétele a jelenlegi problémádra a megoldás!

dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!