Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak kivasalt hajjal tudom...

Csak kivasalt hajjal tudom elfogadni magam, nagyon zavaro mar ez. Hogyan tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Amikor volt muszempillam 1 honapig teljesen mas volt az arcom, akkor csak osszefogtam es kesz.

De elotte es igy hogy nincs es nem is akarok nem tudom magam mashogy elfogadni csak ugy, ha kivasalom es leengedem.

Ezzel tobb baj is van, karositom nagyon es 2 naponta meg meg kell mossam es ki kell vasaljam hogy mindig szepnek erezzem magam..

Nem tudom hogyan fogadjam el magam osszefogott hajjal vagy csak siman feltekerve egy csattal

Nem szeretem a fejformam ez a legnagyobb problemam, es csunyanak erzem magam ha nincs leengedne a hajam

24L


febr. 21. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Hiszti. Mert nincs gondod az életben és ráérsz ilyen idiótaságokon kattogni. Ha orditana 2 gyerek és főzni kellene az embernek, rögtön nem érnél rá hülye lenni.
febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
És ha kiengeded, de nem vasalod?
febr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Az első elég nyers, de igaza van.
febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Sminkeld a szemed hangsúlyosra, ha a műszempilla segített akkor ez is jó megoldás. Cserébe ezzel is szrakodni kell minden nap valamennyit.
febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Használj hővédőt meg száraz hajsampont
febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
tartós hajegyenesítés, akkor nem kell naponta vasalni. csináld jó fodrásznál és akkor nem károsít semmit. ha egyszer így állj jól, akkor így áll jól, ezen nincs mit változtatni.
febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!